تاریخ: ۸:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
تخصیص ده میلیارد ریال جهت احداث استخر آموزش‌پرورش

سفر دو روزه فرماندارمیبد به تهران با هماهنگی دفتر نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی صورت پذیرفت.

به گزارش میبدما به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد؛ حسین فلاح در دیدار خود با وزیر آموزش‌وپرورش و شرح نیازهای آموزش‌وپرورش درزمینهٔ های مختلف علیرغم مشارکت خیرین درزمینهٔ های مختلف احداث آموزشگاه‌ها، دستور یک میلیارد تومان برای تکمیل استخر آموزش‌وپرورش را از دکتر محمد بطحائی وزیر آموزش‌وپرورش گرفت.

فلاح گفت: این اعتبار قرار است تا پایان سال پرداخت و احداث استخر آموزش‌وپرورش سرعت بیشتری به خود بگیرد.

وی در دیدار با دکتر هوشنگ عشایری مدیر بازسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده شهری که دکتر دهقانی و شهرداری میبد هم حضور داشتند؛ با تشریح مسائل و مشکلات حاشیه‌نشینی و مهاجرت، خواستار اعتبار مناسب جهت بهسازی مسیرها و مرمت بافت‌های فرسوده شهری شد.

فرماندارمیبد در این زمینه هم افزود: قرار شد مدیر بازسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده طی دو هفته آینده و حضور در شهرستان میبد و بررسی طرح شهرداری در این راستا، اعتبار لازم را جهت بهسازی و مرمت بافت‌ها اختصاص دهد.

فلاح با اشاره به ملاقات خود با مهندس سید محمدعلی افشانی معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور که در این دیدار هم نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و شهردار حضور داشتند طی مباحثی، نتایج قابل‌قبول و ارزشمندی را از این دیدار گرفتند.

وی گفت: نتیجه این جلسه این شد که آقای مهندس افشانی، قیر تعدادی از پروژه‌های شهرداری میبد را تأمین کند.

فرماندارمیبد بابیان اینکه در این جلسه چند دستور دیگر از معاون وزیر گرفتیم افزود: لازم است از دکتر کمال دهقانی و مسئول دفتر ایشان که الحق، زحمات زیادی را در هماهنگی این ملاقات و همراهی درگرفتن نتیجه مطلوب داشتند نهایت قدردانی و تشکر خود را اعلام کنم.