1. مطالب منتشر شده در دسته ی "فرهنگی هنری"
گزارش تصویری از شب شعر عاشورایی عبرات

شب شعر عاشورایی عبرات یاد بود یحیی حسن زاده شب گذشته با حضور شاعران و مداحان از دیگر شهرستان ها و استان یزد در کتابخانه ابوالفضلی فیروزآباد میبد برگزار شد.

پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی ١١۵ فاطمه الزهرا بفروئیه به بهره برداری رسید

پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵ حضرت فاطمه الزهرا (س) بفروئیه میبد با حضور مسئولان در زمینی به مساحت۸۵۰ مترمربع و زیربنای ۳۵۰ متر و همچنین ۴۰۰ متر پارکینگ به بهره برداری رسید.

استفاده از ظرفیت خبرنگاران رسمی در دستور کار رؤسای ادارات قرار گیرد
فرماندار میبد:

سجادی پور ضمن تشکر از خبرنگاران و اصحاب رسانه خطاب به رؤسای ادارات گفت: باید تمام اقدامات و فعالیت های خود را به رسانه های رسمی جهت اطلاع مردم اعلام کنند و همچنین انتقادات و مشکلات مردم را که از طریق رسانه‌ها و خبرنگاران مطرح میشود پیگیری کنند و تعامل با رسانه‌ها افرایش داشته باشد.

هنر صنعت موتابی مورد اغفال واقع شده
در نشست خبری مطرح شد

دکتر زرفتن با بیان اینکه هنر صنعت موتابی مورد اغفال قرار گرفته،گفت:بنای شورای ششم بر این است که این هنر صنعت را به شکل ملی به ثبت برسانیم که برای بعد‌ها حسرت به دل نمانیم یا شهری دیگری به نام خود به ثبت نرساند.

مرمت کهن‌ترین زیلوی کشور در موزه زیلوی میبد

رئیس گروه موزه‌های اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان یزد از مرمت کهن‌ترین زیلوی کشور در موزه زیلوی میبد خبر داد.

نشست خبری شهردار و اعضای شورای شهر میبد با اصحاب رسانه استان و شهرستان میبد + عکس

بهارستانی: تاکنون ۵۲۰ میلیارد ریال در بخش زیرسازی، آسفالت و بتن ریزی، ۳۲ میلیارد ریال در زمینه سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و ۲۷۰ میلیارد ریال پروژه های جدول گذاری، پیاده رو سازی و ساخت پارکینگ برای پروژه های شاخص عمرانی در سال ۶ ماهه اول سال جاری برآورد شده

چهل و پنجمین دوره مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار گردید

در دو بخش خواهران و برادران در خرداد و تیرماه سال جاری برگزار گردیداین مسابقات که مرحله شهرستانی مسابقات بین المللی قرآن کریم می باشد با حضور بیش از ۸۰ نفر قاریان و حافظان شهرستان میبد در رشته های حفظ کل، ۲۰ جزء،۱۰ جزء و ۵ جزء و همچنین قرائت ترتیل و تحقیق قرآن کریم برگزار شد.جوایز برگزیدگان این دوره از مسابقات در ایام اعیاد مبارک ماه ربیع الاول اهدا خواهد شد.

زیلو زیراندازی در خور جهان/ دست بافته‌ای که باید وارد خانه‌ها شود
یادداشت؛

ثبت شهر میبد به عنوان شهر جهانی زیلو اتفاقی مهم در حوزه صنایع دستی یزد بود زیرا زیلو زیراندازی سنتی و هنرمندانه و دست بافته ای در خور جهان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منصوب شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی احسان عابدی را به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزدمنصوب کرد.

اهدای سه‌هزار جلد کتاب به کتابخانه دانشکده علوم قرآنی از طرف حجت الاسلام نبی پور

سه هزار جلد از کتاب های کتابخانه شخصی حجت الاسلام والمسلمین نبی پور به کتابخانه دانشکده علوم قرآنی میبد اهدا شد.

سایت امام خمینی
آپارات میبدما
بازاریابی شبکه ای
قالب خبری