1. مطالب منتشر شده در دسته ی "فرهنگی هنری"
۲۸ مسجد میبد آماده برگزاری مراسم پرفیض اعتکاف

حجت الاسلام آقایی با بیان اینکه شهرستان میبد آمادگی لازم را برای برگزاری مراسم پرفیض اعتکاف دارد گفت: امسال مراسم اعتکاف را در ماه رجب ، در ۲۸ مسجد از مساجد شهرستان با جعیت حدود ۳هزار نفر برگزار خواهیم کرد.

جلسه کارگروه آرد شهرستان میبد + عکس

موسوی مدیر غله استان گفت: با عنایت به اینکه سهمیه آرد کشور در سامانه آرد ( سامانه سیما ) در مورخ بیست و پنجم باز شده و این سهمیه جهت مصرف در ماه بعد شارژ میشود این بازه زمانی ۵ روزه جهت خرید آرد توسط نانوایان و تولید توسط کارخانه و حمل و تحویل آرد به نانوایان و خواب آرد در انبار نانوایان و ذخیره استراتژیک آرد شهرستان منظور شده تا آرد از اول ماه بعد به نان تبدیل شود.

جشنواره تفریحی ورزشی کودکان شاد در میبد برگزار شد

این جشنواره در قالب یک طرح اجتماع محور با همکاری بهزیستی ، آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان ومرکز مثبت زندگی ۱۰۷۱۳ انجام شد.

گزارش تصویری از مراسم سومین یادواره سرداران و ۸۰ شهید محله فیروزآباد میبد

به گزارش میبدما؛ این محفل شهدایی‌ با سخنرانی حجت الاسلام فرشاد یزدی، مداحی حاج سعید نریمانی و‌ روایتگری سردار رستگار پناه و همچنین اجرای گروه سرود شهید سلیمانی با مجری گری مجری توانمند: میرزا محسن دهقانی فیروزآبادی، درحسینیه چهارده معصوم (ع) فیروزآباد برگزار گردید.

مراسم یلدای فاطمی در محله علی آباد
گزارش تصویری؛

به بهانه ی شب یلدا، با همت خانه احسان علی آباد و همراهی خیرین محله در مسجد دارالشفا ابوالفضلی، مراسم یلدای فاطمی برگزار شد.

افتتاح نمازخانه آموزشگاه مجدزاده با حضور آیت الله اعرافی + عکس
گزارش تصویری؛

برگزاری نماز جماعت همراه با افتتاح نمازخانه حضرت معصومه (س) آموزشگاه مجدزاده با حضور آیت الله اعرافی

تجلیل از نانوایان نمونه میبدی
گزارش تصویری؛

همزمان با روز نان و نانوا ، تعدادی از نانوایانی که در شاخص های بهداشتی، تکریم مشتری ، رعایت استاندار چونه های خمیر و کیفیت نان بعنوان نانوایان نمونه شناخته شده بودند با شاخه گل و لوح تقدیر تجلیل شدند .

نشست شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای استان یزد در میبد برگزار شد + عکس

شست شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای استان یزد در تالار ونوس میبد با حضور دکتر عزیز پدرام مشاور مرکز مطالعات راهبری وزارت کشور و وحید عرب مشاور معاونت مالی و اقتصادی شهرداری تهران به صورت کارگاه آموزشی برگزار شد.

نفرات برتر اولین دوره مسابقه سراسری انشاءنویسی دانش‌آموزان مدارس شهرستان میبد معرفی شدند

اولین دوره مسابقه سراسری انشاءنویسی دانش‌آموزان مدارس شهرستان میبد با موضوع «میبد در سال ۱۴۲۰» برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

 کلنگ زنی سالن چند منظوره ورزشی آموزشگاه قدس (طرح شهید سلیمانی) + عکس

برگزاری آئین کلنگ زنی سالن چندمنظوره ورزشی آموزشگاه قدس، در قالب طرح شهید سلیمانی، با مساحت ۷۰۰ متر مربع، از محل اعتبارات ملی، استانی و خیری

سایت امام خمینی
آپارات میبدما
بازاریابی شبکه ای
قالب خبری