1. مطالب منتشر شده در دسته ی "چند رسانه ای"
مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میبد + عکس

در مراسمی که در محل سالن شهدای شهرستان میبد برگزار شد از خدمات و زحمات حجت الاسلام سید محمد هادی سلیمانی قدردانی و حجت الاسلام حسین عزیز بعنوان نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میبد معرفی شد.

افتتاح ساختمان جدید بسیج کارگری ناحیه مقاومت بسیج میبد + عکس

با حضور فرماندهی محترم سپاه الغدیر استان و همچنین مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه استان و جمعی از پاسداران ناحیه میبد ساختمان بسیج کارگری در محل سالن شهدای شهرستان میبد واقع در میدان شهرداری افتتاح شد.

بهره برداری از طرح سامانه های نوین آبیاری مزرعه شیخ ابوالقاسم بفروئیه با حضور معاون استاندار + عکس

کاظم مسروری فر سرپرست اداره جهاد کشاورزی میبد: این طرح با مبلغ ۲۳ میلیارد ریال از کمک بلاعوض دولتی اجرا شد که طرح آبیاری کم فشار ۱۵۳ هکتار از باغات پسته بفروئیه را پوشش می دهد بیش از ۲۰۰ نفر بهره بردار از مزایای این طرح استفاده خواهند کرد.

گشت مشترک جهادکشاورزی، بهداشت، تعزیرات حکومتی از صنف نانوایان + عکس

مهندس شیرمردی مسئول آرد و نان جهاد کشاورزی میبد با تاکید بر اینکه بازرسی از نانوایی ها همه روزه و با نظارت جهاد کشاورزی انجام می گیرد،تصریح کرد:گشت مشترک هر سه روز یک بار در سطح شهرستان انجام خواهد شد و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

گزارش تصویری از شب شعر عاشورایی عبرات

شب شعر عاشورایی عبرات یاد بود یحیی حسن زاده شب گذشته با حضور شاعران و مداحان از دیگر شهرستان ها و استان یزد در کتابخانه ابوالفضلی فیروزآباد میبد برگزار شد.

پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی ١١۵ فاطمه الزهرا بفروئیه به بهره برداری رسید

پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵ حضرت فاطمه الزهرا (س) بفروئیه میبد با حضور مسئولان در زمینی به مساحت۸۵۰ مترمربع و زیربنای ۳۵۰ متر و همچنین ۴۰۰ متر پارکینگ به بهره برداری رسید.

فرماندار میبد از بهره‌برداری ۴۲ طرح در هفته دولت تا ایجاد فرصت شغلی برای ۱۱۰ نفر خبر داد

سجادی پور در نشست خبری: در هفته دولت امسال شاهد بهره‌برداری ۴۲ طرح عمرانی و زیرساختی با اعتبار ارزی و ریالی معادل ۶۳۰ میلیارد تومان هستیم که با بهره‌برداری از این طرح ها برای ۱۱۰ نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.

استفاده از ظرفیت خبرنگاران رسمی در دستور کار رؤسای ادارات قرار گیرد
فرماندار میبد:

سجادی پور ضمن تشکر از خبرنگاران و اصحاب رسانه خطاب به رؤسای ادارات گفت: باید تمام اقدامات و فعالیت های خود را به رسانه های رسمی جهت اطلاع مردم اعلام کنند و همچنین انتقادات و مشکلات مردم را که از طریق رسانه‌ها و خبرنگاران مطرح میشود پیگیری کنند و تعامل با رسانه‌ها افرایش داشته باشد.

هنر صنعت موتابی مورد اغفال واقع شده
در نشست خبری مطرح شد

دکتر زرفتن با بیان اینکه هنر صنعت موتابی مورد اغفال قرار گرفته،گفت:بنای شورای ششم بر این است که این هنر صنعت را به شکل ملی به ثبت برسانیم که برای بعد‌ها حسرت به دل نمانیم یا شهری دیگری به نام خود به ثبت نرساند.

نشست خبری شهردار و اعضای شورای شهر میبد با اصحاب رسانه استان و شهرستان میبد + عکس

بهارستانی: تاکنون ۵۲۰ میلیارد ریال در بخش زیرسازی، آسفالت و بتن ریزی، ۳۲ میلیارد ریال در زمینه سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و ۲۷۰ میلیارد ریال پروژه های جدول گذاری، پیاده رو سازی و ساخت پارکینگ برای پروژه های شاخص عمرانی در سال ۶ ماهه اول سال جاری برآورد شده

سایت امام خمینی
آپارات میبدما
بازاریابی شبکه ای
قالب خبری