1. مطالب منتشر شده در دسته ی "عناوین خبر"
بیش از ۷۰۰ آزاده در استان یزد زندگی می کنند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد از وجود بیش از ۷۰۰ آزاده در این استان خبر داد.

کلنگ پارک محله‌ای در شهیدیه به زمین زده شد

پارک محله‌ای شهیدیه میبد در راستای اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری، با حضور مسئولان استانی و محلی کلنگ زنی شد.

رزمنده و آزاده میبدی: دلم برای اسارت تنگ می شود!

آزاده میبدی گفت: اسارت با همه تنگناهایش محیطی بسیار معنوی و منحصر به فردی بود که صادقانه بگویم گاهی دلم برای آن روزها تنگ می شود.

برگزاری همایش آسیب های اجتماعی در میبد

به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان میبد، همایش یک روزه آسیب های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد ویژه کارگران، تعاونگران و جمعی از مقرری بگیران بیمه بیکاری میبد برگزار شد.

دمای هوای یزد طی روزهای آینده گرم‌تر می‌شود

کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد گفت: دمای هوای یزد طی روزهای آینده افزایش یافته و گرم‎‌تر می‌شود.

انعکاس نادرست خبر خودکشی، تبعات منفی دارد

رئیس گروه سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تهران انعکاس نادرست خبر خودکشی را دارای تبعات منفی دانست و گفت: اهالی رسانه در کشور باید از نحوه انعکاس خبر خودکشی آگاه شوند.

مدیرکل ارشاد: طرح تابستانه کتاب در یزد آغاز شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از آغاز مرحله نخست طرح تابستانه کتاب در یزد خبر داد و گفت: در این مرحله کتاب‌فروشی های یزد می‌توانند برای شرکت در این طرح ثبت‌نام کنند.

صدور کارت هوشمند اصلی‌ترین دغدغه ثبت احوال

مدیر کل ثبت احوال استان یزد اصلی ترین دغدغه ثبت احوال را صدور کارت هوشمند برای افراد در جامعه عنوان نمود و اظهار امیدواری کرد ، این پروژه در سال جاری در یکصدمین سالگرد تاسیس ثبت احوال به اتمام برسد.

هشدار درباره خطرناکترین بیماری مشترک انسان و دام

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان میبد گفت: غیرقابل پیش‌بینی بودن، سرعت انتشار بسیار زیاد و قابلیت سرایت به انسان و تهدید سلامت و بهداشت عمومی جامعه از جمله دلایل اهمیت توجه به بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان است.

وجود ۱۷ مدرسه علمیه خواهران در مقطع کارشناسی در یزد

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد از بهره مندی ۱۰۰ درصدی ۱۷ مدرسه علمیه خواهران مقطع کارشناسی(سطح دو حوزه) از حضور اساتید زن با تحصیلات عالی در سطح استان یزد خبر داد و گفت: دوره های توانمند سازی اساتید در طول سال تداوم می یابد.

قالب خبری