1. مطالب منتشر شده در دسته ی "عناوین خبر"
آغاز پویش «سیستان و بلوچستان را دریابیم»

در ادامه مسئولیت و فعالیت‌های اجتماعی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در یاری رسانی به مردم آسیب دیده کشور از بلایای طبیعی، پویش مردمی «سیستان و بلوچستان را دریابیم» با محوریت کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور آغاز به‌کار کرد.

پیام تشکر رئیس دادگستری استان از آیت‌الله رئیسی

رئیس کل دادگستری استان یزد در پیامی از آیت الله رئیسی، جهت سفر به استان یزد تشکر کرد.

شهرداری آماده کمک به برگزاری جشنواره قصه‌گویی

شهردار میبد از آمادگی این مجموعه برای همکاری با فعالیت‌های فرهنگی خبر داد و گفت : اتوبوس فرهنگی این شهر مفروش به زیلو و مجهز به قفسه کتاب است، در اختیار قصه‌گویان دومین جشنواره قصه‌گویی « چله قصه‌ها» گذاشته می شود.

📷تصاویر/ غرفه میبد در نمایشگاه پایگاه‌های اسوه کشور

میبدما/ غرفه پایگاه محمدرسوالله(ص) شهرستان میبد، نماینده استان یزد در نمایشگاه پایگاه های اسوه کشور

۱۲ مرکز نیکوکاری در استان یزد افتتاح می شود

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر و چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ۱۲مرکز نیکوکاری محله در شهرستان‌های یزد، اردکان، بافق، تفت، مهریز و میبد افتتاح می‌شود.

موج جدید سرماه در راه یزد

رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی یزد گفت: تا پایان امروز آسمان یزد صاف است اما از اواخر شنبه تا اواسط یکشنبه با گذر موج سرد در برخی نقاط به وی‍ژه ارتفاعات بارندگی و کاهش دما خواهیم داشت.

از ظرفیت هیئت منصفه مطبوعات یزد استفاده می‌شود

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد، گفت: می توان با تشکیل شورای مشورتی نخبگان، از ظرفیت هیئت منصفه مطبوعات استان یزد استفاده کرد.

۷۳ درصد جرائم استان یزد در اثر فقر و بیکاری است

علی‌اصغر جهانگیر گفت: اگر بخواهیم جرم کاهش و امنیت افزایش یابد و اجرای عدالت محقق و مقام انسانیت افراد نیز حفظ شود، باید به وضعیت اقتصادی مردم توجه و زمینه اشتغال برای آنان فراهم شود.

کانون‌های مساجد استان یزد تخصصی می‌شوند

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان یزد با اشاره به تخصصی کردن فعالیت‌ها گفت: خوشبختانه کانون‌های استان ظرفیت تخصصی شدن در زمینه‌های مختلف اعم از سرود، نمایش، ساخت انیمیشن، خانواده و امورقرآنی را دارند.

همه در انتخابات حضور حداکثری داشته باشند

امام‌جمعه موقت میبد در حاشیه جلسه ستاد دهه فجر شهرستان گفت: همه مردم از همه جناح‌ها و گروه‌ها باید به صورتید واحد در این آزمون و پیچ تاریخی مهم که انتخابات مجلس شورای اسلامی است شرکت کنند و مشت محکمی بر ‌دهان استکبار و صهیونیست بزنند.

سایت امام خمینی
آپارات میبدما
بازاریابی شبکه ای
قالب خبری