1. مطالب منتشر شده در دسته ی "عناوین خبر"
📷 تصاویر/ زیباسازی شهر توسط شهرداری در روزهای گذشته

میبدما/ تصاویر بخشی از فعالیت های این روزهای شهرداری میبد در مسیر زیباسازی شهر

📷تصاویر/ تجلیل از قهرمانان ورزش‌های رزمی میبد

در مراسمی از قهرمانان کشوری باشگاه کانون فرهنگی بسیج شهرستان میبد تقدیر به عمل آمد.

ارتقاء آگاهی‌های عمومی در طرح “هر مسجد یک حقوقدان”

معاون فرهنگی دادگستری استان یزد گفت: در دوره جدید و تحول دستگاه قضا، ارتقاء آگاهی های عمومی و حقوقی آحاد جامعه، با ارتباط بیشتر حقودانان با مساجد، تکایا و حسینه ها در قالب طرح هر مسجد یک حقوقدان، دنبال می شود.

دیدار جمعی از خواهران طلبه با خانواده شهید جلال‌زاده

در راستای گرامیداشت مقام شامخ شهدای دفاع مقدس جمعی از طلاب بسیجی میبد با خانواده شهید «مسیح جلال‌زاده» دیدار و گفت‌وگو کردند.

مردم نگران نباشند، آنفلوآنزا تحت کنترل است

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با رد خبر یکی از کانال‌های خبری استان مبنی بر یزدی بودن ۱۰ درصد مرگ و میرهای ناشی از آنفلوآنزا در کشور و احتمال تبدیل آن به بحران، گفت: مردم نباید نگران باشند، این بیماری در استان تحت کنترل است.

برگزاری دوره سطح ۷ آموزش قرائت قرآن کریم در یزد

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی یزد از برگزاری دوره تخصصی «سطح ۷ آموزش قرائت قرآن کریم» برای اولین‌بار در این استان خبر داد.

جانب‌داری معتمدین هیئت اجرایی خلاف قانون است

فرماندارمیبد در جلسه انتخابات معتمدین اصلی و علی‌البدل عضو هیئت اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: موضع‌گیری و جانب‌داری به نفع یا علیه کسی خلاف قانون است و در صورت مشاهده برخورد می‌شود بنابراین معتمدین هیئت اجرایی باید با تسلط بر موازین انتخابات در راستای سلامت انتخابات تلاش کنند.

📷 عکس / تبلیغ خش !!!

میبدما/ کتاب خش مثل رفیق خش ممونه ! / تبلیغات نوبر فرهنگی در خیابان امام خمینی(ره) میبد !

اختصاص ۷۵۵ صندوق رأی برای انتخابات مجلس در یزد

دبیر ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به لزوم اخلاق‌مداری نامزدهای انتخاباتی مجلس، گفت: ۷۵۵ صندوق رأی برای انتخابات مجلس در یزد در نظر گرفته‌شده است.

روحانیون پیشتازان عرصه فرهنگ مطالبه‌گری باشند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد از فرهنگ مطالبه گری به‌عنوان نیاز امروز جامعه یادکرد و گفت: روحانیون به‌عنوان یکی از اقشار تأثیرگذار جامعه باید در این حوزه پیشتاز باشند.

سایت امام خمینی
آپارات میبدما
بازاریابی شبکه ای
قالب خبری