1. مطالب منتشر شده در دسته ی "سیاسی"
دیدار کریم بیکی بخشدار مرکزی شهرستان با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میبد+عکس

کریم بیکی به همراه آقای کارگر ریاست اداره محیط زیست شهرستان با آقای چمران بهارلوئی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دیدار و گفتگو کردند. به گزارش میبدما؛ عرفان کریم بیکی بخشدار مرکزی در دیدار با داستان میبد عنوان کرد: دستگاه قضا در جامعه اهمیت زیادی داشته و ارتباط و هماهنگی میان دستگاه اجرایی و قضایی […]

هر صدایی از حلقوم شیعه انگلیسی و یا سنی آمریکایی باشد حلقوم شیطان است
خطیب جمعه میبد:

خطیب جمعه میبد تصریح کرد: هر صدایی از هر حلقومی بیرون بیاید که شیعه انگلیسی و یا سنی آمریکایی باشد که بوی اختلاف و تفرقه دهد حلقوم شیطان است و باید مردم مواظبت کنند چراکه دشمنان اتحاد و همدلی ما را نشانه رفته است و اگر موفق شوند بین مردم، فرقه‌های مذهبی و گویش‌های مختلف اختلاف بیندازند آن روز پیروزی دشمن است که به فضل خدا آن روز را نخواهند دید.

یک میبدی، سرپرست معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور شد
با حکم رئیس جمهور

روح الله دهقانی فیروز آبادی با حکم رئیس جمهور، با حفظ سمت فعلی به عنوان سرپرست معاون علمی و فناوری رئیس جمهور منصوب شد.

هیئت مذاکره‌کننده بدون تضمین درست از امریکا پای هیچ قراردادی را امضا نکنند
خطیب جمعه میبد؛

حجت‌الاسلام حبیب الله غفوری امام‌جمعه موقت میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به روند مذاکرات وین و قدردانی از هیئت مذاکره‌کننده کشورمان گفت: هیئت مذاکره‌کننده بدون تضمین درست از امریکا به‌هیچ‌وجه پای هیچ قراردادی را امضا نکنند.

اوکراین قربانی سیاست‌های امریکا شد / در مسائل فرهنگی مسئولی کوتاهی کند، باید برکنار شود
خطیب جمعه میبد؛

حجت اسلام کارگر تمدن آمریکایی را بحران زیست و بحران‌ساز خواند و تصریح کرد: امریکا رژیم مافیایی در همه عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و نظامی است که از آغاز با بحران‌سازی متولد شده است و اساس زندگی و ارتزاق امریکا با بحران‌سازی رقم می‌خورد و امریکا رژیم مافیایی در همه عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و نظامی است که از آغاز با بحران‌سازی متولد شده است و اساس زندگی و ارتزاق امریکا با بحران‌سازی رقم می‌خورد.

نمایندگان در بودجه ۱۴۰۱ از فشار اقتصادی بر مردم کم کنند/ در ایام عید نباید شاهد هنجارشکنی و خلاف شرع در شهر باشیم
خطیب جمعه میبد:

امام جمعه موقت میبد تصریح کرد: امریکا در برجام دستش خالی است و به همین خاطر با دروغ و شایعه‌پراکنی جنگ رسانه‌ای ناجوانمردانه علیه مذاکرات برجام به راه انداخته است، ملت باید در برابر این لجن پراکنی ها بیدار باشند و امیدواریم به زودی خبرهای خوشی بشنویم و ملت به‌ حق خود برسد و تحریم‌ها برداشته و تضمین کافی گرفته شود.

انقلاب اسلامی دستاوردهای بی‌بدیلی داشته که کمتر مورد توجه قرار گرفته است
آیت الله اعرافی:

امام‌جمعه میبد گفت: امروز از مهم‌ترین وظایف ما و شما آن است که درخشش‌ها، دستاوردها و عظمت‌هایی که مورد تهاجم بی‌نظیر دشمن قرار گرفته را برشماریم و ابعاد گوناگون انقلاب کم‌نظیر تاریخی را تشریح کنیم.

مسئولین استانی و شهرستانی برای آلودگی هوا فکر اساسی کنند
خطیب جمعه میبد:

خطیب جمعه میبد مذاکره مستقیم با امریکا را انحرافی خواند و تصریح کرد: آنها حالا که می‌بینند شکست‌خورده‌اند و چیزی در مذاکره برای گفتن ندارند می‌خواهند ایران را پای میز بنشانند و خواسته‌های دیگری را مطرح کنند.

هیچ‌کس حق ندارد مساله آلایندگی و محیط‌زیست را کوچک بشمارد
آیت الله اعرافی در خطبه های نماز جمعه میبد:

آیت الله اعرافی گفت: زندگی سالم و شرایط درست نیازمند همکاری است و از استان انتظار می‌رود؛ مسئولین استان قواعد روشنی را برای کل استان، در توسعه صنعت با رعایت محیط‌زیست و سلامت مردم قرار دهند.

دکترمیرمحمدی رئیس یک کمیته در تلفیق شد

دکتر میرمحمدی به عنوان تنها نماینده استان یزد در کمیسیون تلفیق بودجه، به عنوان رئیس کمیته سلامت و بهداشت تعیین شد.

سایت امام خمینی
آپارات میبدما
بازاریابی شبکه ای
قالب خبری