1. مطالب منتشر شده در دسته ی "سیاسی"
مجلس آینده در تراز بالای علمی، اخلاقی و با رویکرد انقلابی شکل بگیرد/ لزوم توجه به جایگاه دانشگاه
آیت‌الله اعرافی در نماز جمعه میبد؛

امام جمعه میبد گفت: مجلس و نماینده قوی آن است که هم نگاه بین‌المللی، ملی، استانی و منطقه‌ای داشته باشد و هم مصالح عالی کشور را ببیند و نگاه کارشناسی و ارتباط خوب با جامعه داشته باشد.

رای مردم نسبت به نامزدهای تعیین صلاحیت شده «حق الناس» است/خدا را شاهد می گیرم که در مورد حوزه های انتخابیه فقط میبد را مد نظر نداشته‌ام + عکس
عضو فقهای شورای نگهبان؛

عضو فقهای شورای نگهبان گفت: رهبری انقلاب، رای مردم نسبت به نامزدهای تعیین صلاحیت شده توسط دستگاه های قانونی کشور را «حق الناس» می دانند و این فتوای فقهی رهبری معظم انقلاب نشان از اهمیت صیانت از این حق الناس را دارد.

جانب‌داری معتمدین هیئت اجرایی خلاف قانون است

فرماندارمیبد در جلسه انتخابات معتمدین اصلی و علی‌البدل عضو هیئت اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: موضع‌گیری و جانب‌داری به نفع یا علیه کسی خلاف قانون است و در صورت مشاهده برخورد می‌شود بنابراین معتمدین هیئت اجرایی باید با تسلط بر موازین انتخابات در راستای سلامت انتخابات تلاش کنند.

اختصاص ۷۵۵ صندوق رأی برای انتخابات مجلس در یزد

دبیر ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به لزوم اخلاق‌مداری نامزدهای انتخاباتی مجلس، گفت: ۷۵۵ صندوق رأی برای انتخابات مجلس در یزد در نظر گرفته‌شده است.

اغتشاش، نقشه جدید آمریکا علیه محور مقاومت است/ مسئولان باید دردهای مردم را التیام ببخشند
آیت الله اعرافی خطیب نماز جمعه قم؛

خطیب جمعه قم، با هشدار علیه نقشه خطرناک و جدیدی که از سوی آمریکا علیه محور مقاومت شکل گرفته است، هدف این حرکت را ایجاد اغتشاش در کشورهایی دانست که در محور مقاومت قرار دارند.

باید کشور را در برابر فتنه‌ها مصون‌سازی کرد / دشمن در اغتشاشات اخیر در ایران دچار مرگ زودرس شد
خطیب جمعه میبد؛

حجت الاسلام والمسلمین محمد اعرافی گفت: غافل‌گیر کردن مردم در افزایش ناگهانی بنزین کار درستی نبود، زیرا غافلگیری برای دشمن به کار می رود نه برای ملت.

مشکلات مملکت با تشکیل دولت جوان و انقلابی و با تفکر بسیجی قابل حل است
حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌رضا حسنی؛

امام جمعه موقت میبد گفت: مشکلات این مملکت با تشکیل یک دولت جوان و انقلابی و با تفکر بسیجی قابل حل است و مقدمه این دولت تشکیل یک مجلس انقلابی است.

همه باید همت کنند تا فساد در نظام اداری کشور برطرف شود/ مجلس و دولت باید راه را برای تولید بهتر و سرمایه‌گذاری باز کنند
خطیب جمعه میبد؛

امام جمعه میبد با بیان اینکه بسیج یک فرهنگ نورانی و مترقی است که هرجا نور آن بتابد، مشکلات حل می‌شود، تأکید کرد: اگر مسوولان ما به این اصل ناب باز می‌گشتند، همه مشکلات کشور قابل حل بود.

گویا عده‌ای حیات سیاسی‌شان در دوقطبی کردن جامعه است/ حمله رئیس‌جمهور به شورای نگهبان و این بار هم به قوه قضائیه کار بسیار زشت و ناپسند بود
خطیب جمعه میبد؛

امام‌جمعه موقت میبد گفت: گویا عده‌ای ادامه حیات سیاسی‌شان، در دوقطبی کردن جامعه و اختلاف انداختن بین مردم است.

انتقادات نماینده مهریز در حضور رئیس جمهور

نماینده مردم شهرهای بافق، بهاباد، مهریز ، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی، یکشنبه شب در نشست شورای اداری استان یزد که با حضور رییس جمهوری برگزار شد گفت: ۵ شهرستان، تحت پوشش حوزه انتخابی من است و این در حالیست که در کنار ما یک شهرستان هم یک نماینده دارد که این بی‌عدالتی است.

سایت امام خمینی
آپارات میبدما
بازاریابی شبکه ای
قالب خبری