1. مطالب منتشر شده در دسته ی "سیاسی"
گام سوم کاهش تعهدات ایران‌ لازم بود، اما کافی نیست/ مسئولین به جای سرگرم کردن مردم به حاشیه‌ها، به فکر اقتصاد و فرهنگ جامعه باشند + کلیپ
خطیب جمعه میبد؛

امام‌جمعه موقت میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به برداشته شدن گام سوم کاهش تعهدات برجام ایران گفت: اروپایی‌ها به هیچ‌کدام از یازده تعهد خود عمل نکردند و برداشته شدن گام سوم کاهش تعهدات ایران‌هم لازم بود اما کافی نیست.

🎥 آقای رئیس‌جمهور از این حرکت چه‌درسی می‌گیرید؟

میبدما/ نقد حجت الاسلام مرتضی دهقانی به درس مذاکره رئیس جمهور

حجت‌الاسلام‌برزگر:مسئولین باید اولویت سنج باشند

حجت الاسلام برزگر با تأکید بر لزوم اولویت‌سنجی مسئولین، اظهار داشت: کسانی که موسیقی را حلال مشکلات دانسته و اولویت‌های نظام را وارونه جلوه می‌دهند؛ بنی‌امیه‌های انقلاب اسلامی هستند.

ملت، تحقیر کنندگان خود در مقابل متکبران را پای میز محاکمه خواهد کشید
خطیب جمعه میبد؛

امام جمعه موقت میبد گفت: احساسات انسان در عزاداری‌ها باید مبتنی بر معرفت باشد تا با تامل و تفکر در این مسیر به سعادت برسیم.

بیشتر دولتی‌ها آروز دارند به شرایط قبل از برجام برگردند/ «کربلا درس مذاکره است» یعنی برخی منطق قرآن را نفهمیده اند
حجت الاسلام والمسلمین مرتضی دهقانی؛

 سخنران مراسم عزاداری مجمع عاشقان بقیع گفت: بسیاری از دولتی ها می خواهند به دوران پیش از برجام برگردند و این یعنی مسیری که رفته اند اشتباه بوده است.

یکی از عبرت‌های عاشورا انحراف خواص است/ نوآوری و استفاده از موسیقی ایرانی و اسلامی در عزاداری، موجب وهن عزاداری اباعبدالله‌الحسین(ع) نشود

خطیب جمعه میبد یکی از عبرت‌های عاشورا را انحراف خواص بیان کرد و گفت: نهضت امام حسین(ع) برای تمام عالم عبرت‌انگیز و سرنوشت‌ساز بود و همه عالم از فیوضات این حادثه غم‌بار استفاده کرد.

گزارش تصویری از جلسه شورای اداری شهرستان میبد در هفته دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد گفت: افتتاح پروژه ها در هفته دولت از این جهت حائزاهمیت است که امید را در دل مردم زنده نگه می دارد.

در حال‌حاضر مطلقا به مسائل انتخاباتی ورود نمی‌کنیم

مدیرکل صدا وسیمای مرکز یزد گفت: برخورد صدا وسیما با نمایندگان در اینکه نماینده کدام شهرستان و کدام حوزه انتخابیه باشند، تفاوتی ندارد و بستگی به میزان فعالیت و اخبار تولیدی‌شان دارد.

انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر میبد در آغاز سومین سال فعالیت برگزار شد
در گفتگو با عضو شورای شهر مطرح شد؛

انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر میبد در آغاز سومین سال فعالیت این شورا برگزار شد.

مشکلات اداره ثبت اسناد میبد و …

معاون سازمان ثبت اسناد و املاک استان یزد گفت: رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک میبد از سوی ما به تهران معرفی شده است و باید تهران تأیید کند و دیگر ادامه مسیر دست ما نیست.

سایت امام خمینی
آپارات میبدما
عروسی لاکچری(کلیک کنید)
قالب خبری