1. مطالب منتشر شده در دسته ی "اقتصادی"
📷 برگزاری مجمع عمومی شهرک‌صنعتی جهان‌آباد

مجمع عمومی سالیانه شهرک صنعتی جهان آباد میبد برگزار شد.

دو پهنه پرورش دام سبک در بفروئیه و ندوشن مصوب شده و از تیرماه واگذاری زمین های آنها اجرایی می شود+ فیلم
فرماندار میبد:

فرماندار میبد گفت: دو پهنه دامپروری دام سبک در شهرهای ندوشن و بفروئیه مصوب شده است که اتفاق خوبی را در جهش تولید می تواند رقم بزند.

ایجاد فرصت اشتغال برای ۲۲۲ نفر در استان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در نشست دستگاه های مجری طرح های پشتیبان مشاغل خانگی گفت: منابع اختصاص پیدا کرده به مشاغل خانگی بسیار اندک است؛ در سال جهش تولید عزم جدی، ملی و استانی در این زمینه باید وجود داشته باشد تا این مشاغل را توسعه دهیم.

کمک ۳ میلیاردی صنعتگران و خیرین میبد در موضوع کرونا

فرماندار میبد گفت: بیماری کرونا شرایطی را در جامعه ایجاد کرد که همه مردم، مسئولین، صاحبان صنایع و خیرین را به صحنه همدلی آورد.

خسارت ۱۳۰۰ میلیاردی پدیده‌های جوی اخیر در یزد

محمود شاکری شمسی گفت: پدیده‌های جوی یک هفته اخیر شامل طوفان، سرمازدگی، تگرگ و سیل تا کنون ۱۲۹۳ میلیارد تومان خسارت وارد کرده است.

تشکیل قرارگاه استانی کمک به آسیب‌دیدگان از کرونا

مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: قرارگاه رزمایش استانی کمک به نیازمندان طبق منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) برای کمک ویژه به اقشار آسیب‌دیده از کرونا و محرومان در استان یزد تشکیل شد.

مشارکت در جشن نیکوکاری به‌صورت غیرحضوری

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد گفت: امسال به علت شیوع ویروس کرونا، نیکوکاران یزدی می‌توانند برای مشارکت در جشن نیکوکاری کمک‌های اهدایی خود را از طریق شیوه‌های نوین به‌صورت غیرحضوری پرداخت کنند.

کمک ۱۵۰ میلیونی زرتشتیان میبد به سیل‌زده‌ها

اقلیت زرتشتیان میبد به سیل زدگان سیستان و بلوچستان کمک کردند.

آگهی مزایده عمومی واگذاری کشتارگاه دام میبد

شهرداری میبد در نظر دارد نسبت به واگذاری مدیریت و بهره برداری کشتارگاه دام واقع در بلوار خرمشهر به مدت یکسال و از طریق مزایده عمومی اقدام نماید.

میانگین پرداخت صدقه هر نفر یزدی ۷۰۰ تومان است

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: هر شهروند یزدی به‌طور میانگین ماهانه ۷۰۰ تومان صدقه پرداخت می‌کند.

سایت امام خمینی
آپارات میبدما
بازاریابی شبکه ای
قالب خبری