1. مطالب منتشر شده در دسته ی "اقتصادی"
اختصاص یک‌میلیاردتومان به زمین‌چمن‌مصنوعی شهیدیه

فرماندارمیبد زیرساخت‌های ورزشی را از اولویت‌های شهرستان خواند و گفت: ازآنجاکه در مجموعه ورزشی شهیدیه فاقد زمین فوتبال استاندارد بودیم؛ با پی گیری‌هایی که از شهرستان و ستاد بازآفرینی شهری انجام گرفت؛ به زمین چمن مصنوعی شهیدیه مبلغ یک میلیارد تومان اختصاص یافت.

نمایشگاه پائیزه میبد ۲۸ شهریور بازگشایی خواهد شد/ ارائه غرفه به اصناف میبد با شرایط بسیار خوب
حجت الله خلیلی در گفتگو با میبدما؛

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میبد گفت: امسال نیز مثل سال های گذشته نمایشگاه پائیزه در شهرستان برگزار خواهد شد.

تامین‌اعتبار آزمایشگاه سرامیک و ساختمان مراکز فنی میبد

فرماندارمیبد در سفر این هفته خود به استان قم و در دیدار با رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور که با حضور آیت‌الله علیرضا اعرافی برگزار شد؛ از پیگیری تجهیز مجموعه آزمایشگاه سرامیک آموزشکده خواهران و تکمیل پروژه ساختمان مرکز فنی حرفه‌ای برادران شهرستان خبر داد.

گزارش تصویری از حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی میبد

محسن صالحی نیا، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در جلسه ای در شهرک صنعتی میبد حضور یافت.

بیشترین پرونده های مورد بررسی در صنف میوه‌فروشی و بقالی‌ها می‌باشد/ میزان سود تعیین شده برای میوه‌فروش‌ها یکی از علل تفاوت قیمت در بازار است
رئیس «صمت» میبد در گفتگو با میبدما؛

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میبد گفت: تفاوت قیمت میوه در میوه فروشی ها دلایلی دارد، که از جمله می توان به بالا بودن درصد سودی که سازمان حمایت از مصرف کنندگان برای میوه‌فروشی ها تعیین می کند، اشاره کرد.

راه اندازی بازارچه دائمی بانوان کارآفرین میبدی

نخستین بازارچه دائمی بانوان کارآفرین شهرستان میبد با هدف رونق اقتصادی و حمایت از تولیدات مشاغل خانگی بانوان این شهرستان دایر شد.

بهزیستی آماده دریافت نذورات و مشارکت‌های مردمی

رئیس بهزیستی میبدگفت: همزمان با دهه ولایت (عید قربان تا عید غدیر)، کلیه مراکز و موسسه‌های خیریه تحت نظارت این اداره در سطح شهرستان ، آماده دریافت مشارکت‌های نقدی، غیرنقدی،نذورات قربانی مردم هستند.

تخصیص ۲۱ میلیارد تومان بودجه به شهرستان میبد

در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان که با حضور فرماندارمیبد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد و جمعی از مسئولان برگزار شد؛ ۲۱ میلیارد تومان بودجه از اعتبارات استانی به شهرستان میبد نظر گرفته شد.

نیکوکار خارج از کشور از۲۰ یتیم یزدی حمایت می‌کند

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: نیکوکار خارج از کشور حمایت ۲۰ یتیم یزدی را بر عهده دارد و تاکنون ۱۹ میلیون تومان به آن‌ها کمک کرده است.

۷ هزارمتر کاشی؛ هدیه میبدی‌ها به مناطق سیل‌زده

به همت بسیج سازندگی و کارخانجات کاشی و سرامیک شهرستان میبد بیش از ۷ هزار متر مربع کاشی به مناطق سیل زده خوزستان و پلدختر ارسال شد.

سایت امام خمینی
آپارات میبدما
عروسی لاکچری(کلیک کنید)
قالب خبری