تاریخ: ۸:۱۳ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
دیدار فرماندار و شهردار با پاسداران شهرستان میبد

هم‌زمان با سوم شعبان روز پاسدار، فرماندارمیبد با حضور در فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج، پایگاه پهباد نبی اکرم (ص) و گردان امام حسین (ع) میبد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اهداء گل از زحمات پاسداران تجلیل کرد.

به گزارش میبدما به نقل از میبدخبر، فرماندارمیبد با حضور در ستاد ناحیه مقاومت بسیج، پادگان نبی اکرم و گردان امام حسین (ع) این شهرستان، سوم شعبان میلاد باسعادت سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار را به همه بسیجیان و کارکنان نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و پایوران پادگان نبی اکرم تبریک گفت.

حسین فلاح عزت و سربلندی ایران اسلامی را مرهون مجاهدت‌ها و از جان‌گذشتگی‌های این عزیزان خواند و افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ۸ سال دفاع مقدس، بدون روحیه شهادت‌طلبی و بسیجی تحقق نمی‌یافت.

فلاح بابیان اینکه سپاه پاسداران نقش کم‌نظیری در پیروزی انقلاب اسلامی ایفا کرد افزود: امروز هم پاسداران و جانبازان ۸ سال دفاع مقدس در مسیر صدور انقلاب اسلامی به جهان و حفظ حریم امنیت کشور و پویایی فرهنگی و اقتصادی الگوی بارزی از مجاهدت هستند.

وی گفت: سپاه ما این روحیه ناب اسلامی را از فرهنگ و مکتب عاشورای امام حسین (ع) و فداکاری جانباز دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس کسب کرده‌اند.

شهردار، جمعی از اعضای شورا و پرسنل شهرداری میبد نیز در دیدار جداگانه با فرمانده سپاه میبد روز پاسدار را به پاسداران تبریک گفته و از آنان تجلیل کردند.

مدیریت آموزش و پرورش میبد نیز با حضور در سپاه میبد ضمن دیدار با فرماندهی سپاه میبد روز پاسدار را به همه بسیجیان و کارکنان نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.