تاریخ: ۹:۴۵ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
طرح ضیافت مهر در میبد برگزار می‌شود

بهزيستي ميبد همزمان با شروع ماه مبارک رمضان و با همكاري ديگر دستگاه‌ها و مراكز دولتی و غيردولتي شهرستان، طرح ضیافت مهر را برگزار مي‌كند.

به گزارش میبددما به نقل از ایسنا – منطقه یزد، «محسن فلاح» رییس اداره بهزیستی شهرستان میبد در این باره گفت: طرح ضیافت مهر همه ساله در ماه مبارک رمضان و با هدف دیدار با مددجویان و آشنایی مدیران دستگاه‌های اجرای با فعالیت‌های بهزیستی و آشنایی آنان با مشکلات مددجویان و تلاش در راستای رفع آنها برگزار می‌شود.

وی با بیان این که اولویت‌های اجرایی این طرح برای معلولان، زنان سرپرست خانوار و فرزندان بی‌سرپرست است، افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی بهزیستی با مجموعه ادارات شهرستان، مسئولان ارگان‌های دولتی و دیگر نهادهای اجرایی نیز در اجرای این طرح، اداره بهزیستی را یاری می‌کنند.

فلاح اظهار کرد: دخیل کردن ارگان‌ها و حتی واحدهای صنعتی جهت تقبل هزینه‌های افطاری جامعه هدف بهزیستی، برنامه‌های افطاری جهت اعضای خانه‌های کودکان و نوجوانان، بازدید از منزل توانخواهان و زنان سرپرست خانوار و انعکاس اخبار برنامه‌های ضیافت مهر از اهم برنامه‌های اجرایی بهزیستی در ماه رمضان خواهد بود.

یاداور می‌شود؛ در قالب این طرح نیز سبد غذایی شامل کالاهای اساسی و مورد نیاز خانوارهای تحت پوشش با همکاری حوزه مشارکت‌های مردمی بهزیستی توزیع می‌شود.