1. بایگانی اسفند, ۱۳۹۵
اجرای طرح آرامش بهاری در امامزاده گان شهرستان میبد

دلاوری سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه میبد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تبدیل بقاع متبرکه به قطب‌های فرهنگی گفت: طرح نوروزی آرامش بهاری هرساله توسط اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان میبد با همکاری و مشارکت فعال هیئت امنای امامزادگان شهرستان برگزار میشود که بر همین اساس در نوروز ۹۶ هم […]

دیدار مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام با رهبر انقلاب

امروز اندیشمندان غربی و افرادی که مسائلی همچون برابری جنسیتی را دنبال می‌کردند، از کار خود به‌دلیل مفاسد ناشی از آن پشیمان هستند و امیدواریم منظور کسانی که در داخل کشور، چنین مباحثی را مطرح می‌کنند، همان مفهوم نادرست غربی نباشد.

مراسم تحویل سال جدید در جوار شهید گمنام دانشگاه آیت‌الله حائری میبد

علی اکبر کریمی مدیر فرهنگی دانشگاه از برگزاری ویژه برنامه معنوی تحویل سال جدید در معراج الشهداء دانشگاه آیت الله حائری میبد و جوار شهید سرافراز گمنام خبر داد.

شورای شهر در ترازوی نقد

دوره چهارم شورای اسلامی شهر میبد در حالی شکل گرفت که اکثر آگاهان سیاسی و دست اندرکاران مدیریت شهری و صاحب نظران اجتماعی و فرهنگی ادعا داشتند که منتخبین دوره چهارم توانایی، تخصص و کارآمدی لازم برای مدیریت شهرداری و سازمانهای وابسته ندارند و حتی صاحبنظران اقتصادی که کمتر در مسائل و مشکلات شهری اظهار […]

مردم در انتخابات آینده پاسخ کسانی‌که به رهبر انقلاب طعنه می‌زنند را خواهند داد

وی گفت: مسئولان نباید وقتی به مقامی رسیدند، حقوق های نجومی را برای خودشان تصویب کنند و به بیت المال دستبرد بزنند و بعد از گذشتن این همه مدت هنوز ما ندیدیم برخورد قاطعی با این پدیده زشت صورت گرفته باشد.

اکران بهترین فیلم جشنواره فجر امسال در سینما نگار شهیدیه میبد

این فیلم که در جشنواره فجر امسال، سیمرغ بهترین فیلم و نیز سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را از آن خود کرد حالا در میبد اکران شده و میبدی‌ها این شانس را دارند که در ایام تعطیلات نوروز به تماشای آن بنشینند.

تنها مهد کودک سه ستاره در میبد هستیم/ تمام آموزشهای نونهالان در راستای آموزش قرانی و دینی صورت میگیرد

این نونهالان در زمینه های مختلف اجتماعی و مهارت زندگی و اداب معاشرت اسلامی و اموزش قران و شخصیت شناسی کودکان که تنها در این مرکز انجام میشود زیر نظر مربیانی که تماماً دارای مدرک کارشناسی و تخصصی میباشند، آموزش می بینند.

درباره «ماجرای نیمروز»

سید مصطفی میرمحمدی

رحیم پور ازغدی: چرا سند ۲۰۳۰ را مخفیانه امضا کرده اند؟/ طبق سند ۲۰۳۰ در مدارس ما همجنس‌بازان می‌توانند کلاس آموزشی داشته باشند، ولی در مورد دین نمی‌توانیم صحبت کنیم!

دوستان می‌گویند ۲۰۳۰ را داوطلبانه اجرا کردیم، یعنی هنوز به ما الزام نشده است، انجامش دادیم، حتی برجام را هم سریع انجام دادیم و طرف مقابل را به وجدانش سپردیم که ۹۰ درصد آن را اجرایی نکرد.

مسابقه جبهه فرهنگی میبد جهت انتخاب مهمترین جمله رهبر انقلاب درسال ۹۵

همشهریان میبدی که مایل به حضور در این مسابقه هستند بایستی از میان جملات منتخب، یک جمله را انتخاب و متن این جمله را به همراه نام و نام خانوادگی و کدملی خود به شماره ۰۹۲۱۰۴۶۴۲۳۶ پیامک نمایند.

قالب خبری