1. مطالب منتشر شده در دسته ی "گرافیک و کاریکاتور"
چهارشنبه سوری روی خط فقر!

چهارشنبه سوری و عید نوروز در حالی از راه می رسد که مشکلات اقتصادی اجازه نمی دهد که این آیین کهن ایرانی مانند همیشه برگزار شود!

کاریکاتور/ بازگشت نوستالوژی!!!

پیشنهاد تخصیص کوپن ارزاق کارگری برای ترمیم دستمزد / عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد تخصیص کوپن ارزاق کارگری برای ترمیم دستمزد گفت: اگر مردم صبح زود در صف نایستند، چیزی در بازار باقی نمی‌ماند.

کاریکاتور/ بی‌تدبیری و ناکارآمدی‌‌ مدیران، تقصیرِ تحریم است؟

«تقصیرِ تحریم است؟»|مدیران بی انگیزه ناکارآمدی‌ هایشان را به تحریم ربط می‌دهند / یک استاد دانشگاه با انتقاد از وجود مدیران بی انگیزه در اداره اقتصاد کشور گفت: مهمترین نقطه ضعف امروز اقتصاد کشور ؛ وجود مدیران بی انگیزه است که همه ناکارآمدی هایشان را به تحریم ارتباط می دهند.

کاریکاتور/ دیزی، با آب‌برجام و گوشت‌‌یخی FATF!

آیت‌الله علم‌الهدی: مگر مشکل آب با برجام حل شد که مشکل گوشت با FATF حل شود؟ / قالیباف: ‌برخی‌ها آب را به برجام و حل مشکل گوشت یخی را به FATF گره می‌زنند‌ / امام جمعه مشهدمقدس گفت: روزی گفتید تا برجام نشود، هیج چیز درست نمی‌شود و حتی گفتید مشکل آب با برجام حل می‌شود حالا امروز می‌گوئید مشکل گوشت با FATF حل می‌شود و می‌گوئید پولش را ندارید گوشت را آزاد کنید؟ مگر آن حل شد؟

رقابت دولت در واردات و صادرات دام زنده با قاچاقچیان!

کاریکاتور/واردات گوسفند زنده به کشور در حالی صورت می‌گیرد که همزمان گوسفند و دام زنده به خارج از کشور قاچاق می‌شود!

کاریکاتور/ ۹۰درصد کارگران از خوردن گوشت محرومند

۹۰ درصد کارگران از خوردن گوشت محرومند / متأسفانه با توجه به شرایط اخیر فاصله بین خط فقر و تورم به ۵۳ درصد رسیده است و در این شرایط حقوق یک کارگر کفاف ۱۰ روز از ماه را می‌دهد. اوضاع کارگران در این شرایط خوب نیست مثلاً ۹۰ درصد کارگران این روزها از خوردن گوشت محروم هستند زیرا حقوق آنها کفاف خرید گوشت را نمی‌دهد.

کاریکاتور/ منتظر برخورد متفاوت‌مان باشید!!!

فرمانده سپاه: تروریست‌های جنایت زاهدان در حمایت پاکستان هستند/ برخوردمان با عربستان متفاوت خواهد بود / فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آن صبری که در گذشته نظام در برابر توطئه‌ها و دولت‌های مرتجع منطقه به‌خصوص عربستان و امارات که دست به این اقدامات (حمله به نیروهای سپاه در زاهدان) می‌زنند، متفاوت خواهد بود.

کاریکاتور/ عروسک خیمه شب‌بازی!

محمد رضا پهلوی عروسک خیمه شب بازی آمریکا

کاریکاتور/ جعبه‌های توخالی غرب!!!

کانال مالی اروپا در مسیر مه آلود / با وجود وعده‌های پی در پی اروپایی‌ها، کانال ویژه مالی (SPV) هنوز حتی به صورت نمادین نیز افتتاح نشده‌است؛ ولی وعده دادن‌های اروپا ادامه دارد البته با وضع تحریم‌های مجدد و تعدیل کاربرد این کانال.

کاریکاتور/ گرانی‌گوشت تقصیرِ تحریم است!!؟

«تقصیرِ تحریم است؟»| نسخه‌ای که لیبرال‎ها برای اقتصاد پیچیدند؛گوشت گران نمی‌شد باید تعجب می‌کردیم / بعد از توافق برجام در شرایطی که اقتصاد کشور معطل گشایشهای بیرونی بود، از توجه به تولیدات داخلی و خودکفائی در نیازهای اساسی چون گوشت غفلت شد.

قالب خبری