1. مطالب منتشر شده در دسته ی "گرافیک و کاریکاتور"
کاریکاتور/ تا ۱۴۰۰ بدون سلبریتی‌ها!!!

اوضاع اقتصادی کنونی که ناشی از عملکرد دولتی است که در سال ۹۶ با حمایت قاطع سلبریتی‌ها و بازیگران و خواننده‌ها همراه بود و پابه‌پای حسن روحانی در میتینگ‌های انتخاباتی او حاضر می‌شدند.

یادمون نره !!!

یادمون نره | یکی از مهمترین حامیان حسن روحانی در انتخابات سالهای ۹۲ و ۹۶ ، هنرپیشه ها و بازیگران سینما بودند.

نمی کَشیم… می کَشیم !!!

یادمون نره | روحانی: به حساب‌‌های مردم سرک نمی‌کشیم، این کار اعتماد مردم را سلب می‌کند و ضررش بیش از منفعتش است.آذر ماه ۱۳۹۲/ احمد میدری، معاون وزیر رفاه: هر کس اجازه ندهد دولت به حساب بانکی‌اش دسترسی داشته باشد، بسته معیشتی‌اش قطع می‌شود!

استعفای حجتی قبل از استیضاح!

نامه موافقت روحانی با استعفای حجتی به مجلس رسید/ استیضاح وزیر جهاد کشاورزی از دستور کار خارج شد. سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از نامه معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درباره قبول استعفای وزیر جهاد کشاورزی از سوی روحانی خبر داد.

مریم رجوی بیمارستانی شد!

برخی منابع خبری مدعی شدند سرکرده گروهک منافقین (مریم رجوی) به دلیل حمله ناشی از فشار عصبی پایان ناآرامی‌های ۴۸ ساعته در کشور، به بیمارستان منتقل شده است.

حامی حقوق مردم !!!

آتش‌زدن بیت‌المال کار عده‌ای اشرار، مزدور و جیره‌خوار دشمنان خارجی بود / اغتشاشات اخیر و آتش‌زدن بیت‌المال کار عده‌ای اشرار، مزدور و جیره‌خوار دشمنان خارجی بود.

یادمون نره | تناقض تاریخی آقای رئیس جمهور

یادمون نره | بنزین دو نرخی فساد ایجاد می‌کرد، به همین دلیل آنرا تک نرخی کردیم! ۱۳۹۵ / سهمیه بندی بنزین به نفع مردم است!۱۳۹۸

ترامپ: لااقل زنگ بزنین فوت کنین!

سیدحسن نصرالله: ترامپ خیلی وقت است که پای تلفن است تا ایران به او زنگ بزند

تغییر ادبیات دولتها در سال آخر

یادمون نره | سخنان روحانی یادآور خاطرات پایان دولت مهرورزی و اصلاحات است. روزهایی که روسای جمهور همچون امروز، به جهت ناتوانی در وعده هائی که به مردم داده بودند به فرافکنی رسیدند و زمین و زمان را مقصر دانستند تا پاسخگوی ناکارآمدی ها نباشند.

روایتی از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی

در جلسه تصمیم‌گیری دولت در ۲۰ فروردین ۹۷ درباره ارز ۴۲۰۰ تومانی، علیرغم مخالفت بعضی از حاضران با این تصمیم و سکوت عده‌ای دیگر، حسن روحانی تصمیمی را که اتخاذ کرده بود به عنوان تصمیم جمع به تصویب رساند!

سایت امام خمینی
آپارات میبدما
بازاریابی شبکه ای
قالب خبری