1. مطالب منتشر شده در دسته ی "گرافیک و کاریکاتور"
کاریکاتور/ پای بند برجام!!!

حالا جالب هم این است که مدام هم تکرار میکنند که «ما پایبند برجامیم». اصلاً معنای پایبندی آلمان و فرانسه و انگلیس به برجام چیست؟

صدای کارگزاران؛ صدای آمریکا

صدای کارگزاران؛ صدای آمریکا / در حالی که ترامپ و بولتون تلاش دارند با یک عملیات روانی، ایران را به پای میز مذاکره کشانده و امتیازات گزاف بستانند، نشریات “سازندگی” و “صدا” پیشنهاد داده‌اند که اگر تهدیدات جدی شد، مذاکره کنیم.

سکه و دلار باز هم شگفتی‌ساز شدند!

کاریکاتور/در شرایط جنگ اقتصادی، سکه و دلار باز هم شگفتی‌ساز شده و طی یک هفته رکورد افزایش قیمت زدند!/ قیمت‌های سکه و دلار که در تابستان ۹۷ لگام گسیخته افزایش یافتند و پس از ۷ مهرماه ۹۷ فروکش کرده بودند، اکنون به همان اوج قبلی نزدیک شده‌اند!

امیدواری ترامپ به عربستان در نبرد نفتی با ایران

در موضوع تحریم نفتی آمریکا علیه ایران، همه امید ترامپ به عربستان سعودی است که نقش تعیین کننده ای در ثبات بازار نفت بازی کند!

تلاش ترامپ برای قطع صادرات نفت ایران!

کاریکاتور/ وزیر خارجه آمریکا درباره معافیت‌های تحریمی ایران با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که دونالد ترامپ تصمیم گرفته است معافیتهای نفتی ایران را دیگر تمدید نکند.

چهارشنبه سوری روی خط فقر!

چهارشنبه سوری و عید نوروز در حالی از راه می رسد که مشکلات اقتصادی اجازه نمی دهد که این آیین کهن ایرانی مانند همیشه برگزار شود!

کاریکاتور/ بازگشت نوستالوژی!!!

پیشنهاد تخصیص کوپن ارزاق کارگری برای ترمیم دستمزد / عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد تخصیص کوپن ارزاق کارگری برای ترمیم دستمزد گفت: اگر مردم صبح زود در صف نایستند، چیزی در بازار باقی نمی‌ماند.

کاریکاتور/ بی‌تدبیری و ناکارآمدی‌‌ مدیران، تقصیرِ تحریم است؟

«تقصیرِ تحریم است؟»|مدیران بی انگیزه ناکارآمدی‌ هایشان را به تحریم ربط می‌دهند / یک استاد دانشگاه با انتقاد از وجود مدیران بی انگیزه در اداره اقتصاد کشور گفت: مهمترین نقطه ضعف امروز اقتصاد کشور ؛ وجود مدیران بی انگیزه است که همه ناکارآمدی هایشان را به تحریم ارتباط می دهند.

کاریکاتور/ دیزی، با آب‌برجام و گوشت‌‌یخی FATF!

آیت‌الله علم‌الهدی: مگر مشکل آب با برجام حل شد که مشکل گوشت با FATF حل شود؟ / قالیباف: ‌برخی‌ها آب را به برجام و حل مشکل گوشت یخی را به FATF گره می‌زنند‌ / امام جمعه مشهدمقدس گفت: روزی گفتید تا برجام نشود، هیج چیز درست نمی‌شود و حتی گفتید مشکل آب با برجام حل می‌شود حالا امروز می‌گوئید مشکل گوشت با FATF حل می‌شود و می‌گوئید پولش را ندارید گوشت را آزاد کنید؟ مگر آن حل شد؟

رقابت دولت در واردات و صادرات دام زنده با قاچاقچیان!

کاریکاتور/واردات گوسفند زنده به کشور در حالی صورت می‌گیرد که همزمان گوسفند و دام زنده به خارج از کشور قاچاق می‌شود!

قالب خبری