1. مطالب منتشر شده در دسته ی "گرافیک و کاریکاتور"
لشکر سایبری منافقین در شبکه‌های اجتماعی

لشکر سایبری منافقین در شبکه‌های اجتماعی ما چگونه فعالیت می‌کند؟ بسیاری از کامنت‌های پایین مطالب خوب شما در دفاع از اسلام و انقلاب در توییتر و اینستاگرام و تلگرام و… که حاوی توهین و فحش و بحث و جدل است، توسط این شیاطین انس، تولید، تألیف، تحریف و منتشر می‌شود.

بار‌گرانی با حذف بار‌کد!!!

حذف قیمت کالا؛ به نام مردم، به کام تولید کننده و فروشنده

آمریکا مسبب جنگ و خشونت

ترامپ: ما (آمریکا) تبدیل به نیروهای پلیس همه دنیا شده‌ایم. / روسیه و چین پلیس دنیا نیستند و نظامیانشان در همه جا حضور ندارند.

سیب زمینی با رگ!!!

سیب زمینی ۹۵۰۰ تومان شد! / قیمت انواع سیب زمینی در بازار از ۷ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۹ هزار و ۵۰۰ تومان متغیر است. درکشور سالانه حدود ۵ میلیون تن سیب زمینی تولید می‌شود که بیش از نیاز کشور است و بخشی از آن صادر می‌شود. عدم توزیع مناسب، تنظیم نکردن زمان و میزان صادرات و نیز نرسیدن فصل برداشت از عوامل عمده افزایش قیمت در این فصل هستند.

سلامت مردم زیر تیغ گران فروشان لبنیات

سلامت مردم زیر تیغ گران فروشان لبنیات / افزایش غیر قانونی قیمت لبنیات طی روزهای گذشته درحالی رخ داده است که کارشناسان معتقدند سرانه مصرف شیر از استاندارد جهانی پایین تر بوده و این موضوع به سلامت مردم آسیب وارد می‌کند.

پشت‌پرده ‌انبار هزاران‌خودرو

‌انبار هزاران خودرو در پارکینگ‌های ‌ایران‌خودرو و سایپا / توقف و انبار هزاران خودور در پارکینگ‌های شرکت‌های ایران خودرو و سایپا به بهانه کمبود قطعه در حالی که صرفاً دستمال کاغذی، آیینه و … ندارند را مصداق بارز ضعف و ناتوانی وزارت صنعت در اعمال نظارت و وظایف قانونی خود دانسته است.

ترامپ و پس لرزه‌های شکار پهپاد

کاریکاتور/سپاه پاسداران پهپاد گلوبال هاوک،غول ۲۰۰ میلیون دلاری آمریکا را که وارد مرزهای بین‌المللی ایران شده بود ساقط کرد.

شاهین آمریکایی در چنگال شیران ایرانی

پهپاد آمریکایی در دام سامانه پدافندی ایرانی/ اولین شکار در کارنامه “سوم خرداد” / پهپاد آمریکاییRQ-۴ توسط سامانه پدافندی سوم خرداد ساقط شده است. پدافند هوایی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک فروند پهپاد جاسوسی RQ-۴ گلوبال هاوک آمریکایی بر فراز آسمان منطقه کوه‌مبارک استان هرمزگان سرنگون کرد.

ترامپ ناشنوا شد!

کاریکاتور/ ترامپ: وقتی رئیس‌جمهور اوباما آن توافق وحشتناک را امضا کرد، ایرانی‌ها فریاد مرگ بر آمریکا سر می‌دادند، جدیداً نشنیده‌ام این شعار را سر بدهند!

شما زیاد می‌خورید و می‌پوشید!!!

وزیر نیرو: مردم ایران پر مصرف هستند! زیاد میخورند و می‌پوشند. چینی‌ها با یک وعده غذا هم سیرند / محمد دلاوری مجری برنامه پایش: به جاش مسئولان ما کم مصرفند

سایت امام خمینی
آپارات میبدما
سبزیجات و ترشیجات نازخاتون
قالب خبری