مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد:
تاریخ: ۱۴:۰۵ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
نفوذی ها درون دولت به دنبال ایجاد نارضایتی عمومی در بین مردم هستند+ تصاویر

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: ایجاد یاس و نا امیدی ترفند دشمنان برای ناکارآمدی دین و حکومت اسلامی است و در این بین نفوذی ها در دوایر دولتی آمده اند تا مردم را ناراضی کنند.

به گزارش میبدما به نقل از میبدخبر، حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در میبد بیان داشت: فتنه و نفاق در دوران رسول اکرم (ص) و امام علی(ع) نیز بود و همین نفاق و عدم بصیرت مردم موجب مظلومیت ائمه(ع) شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد به نقل از خطبه ۹۳ نهج البلاغه ،فتنه را از دید حضرت علی (ع) بیان و خاطر نشان کرد: فتنه زمانی که می آید بسیار شباهت به حق دارد و مردم متوجه صحت و سقم آن نمی شوند چون شناخته شده نیست.

وی با بیان اینکه همه حرکات اولیاءو اوصیاء دین بر اساس بصیرت است، اظهار داشت: حضرت علی (ع) به عنوان امامی که در عصر خود با بیشترین فتنه‌ها روبرو بوده است از پرستش هوای نفس و قانون گریزی به عنوان دو عامل مهم در آغاز فتنه‌ها یاد می‌کند.

حسینی کوهستانی با گرامیداشت سالروز حماسه عظیم و مردمی ۹ دی ابراز داشت: دشمنان ما همواره در پی ایجاد فتنه و ‌آشوب در کشورمان بوده‌اند اما فتنه ۸۸ بسیار پیچیده بود و دشمن با استفاده از رسانه‌های خود و عواملی که در میان فتنه‌گران نفوذ داده بود، تلاش می‌کرد از بلوای ایجاد شده برای تحقق هدف خود استفاده کند اما مردم با خلق حماسه ۹ دی، رویای شیرین دشمنان اسلام و انقلاب را به کابوسی تمام نشدنی تبدیل کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به اینکه بهترین راه ملت ایران برای خاموش کردن شعله های فتنه تمسک به اهل بیت بود، اذعان داشت: حضور مردم در همه جا راه گشا بوده است و با حضور آنها در حماسه ۹ دی چهره نفاق جدیدی که همان فتنه سازان، عوامل فتنه و ایادی فتنه بودند برملا شد.

وی با بیان اینکه دشمن هر زمانی به دنبال طرح‌ریزی فتنه‌ای جدید است، تصریح داشت: کاری که ملت ایران در رابطه با استکبار کرد موجب ناراحتی دشمنان دشمنان شده است. در این راستا دشمن شناسی نیاز به بصیرت دارد که برای آن باید دین شناس باشیم یعنی جایگاه ولایت و امامت را بدانیم و همچنین تقوای الهی پیشه کنیم.

حسینی کوهستانی با اشاره به اینکه برخی مدیران دستگاه های اجرایی با ناکارآمدی بستر را برای سودجویان فراهم می کنند، اظهار داشت: چرا زمانی که می شود مثلا در جریان اعتراض کامیون داران یا کارگران هفت تپه مشکلات را ازهمان ابتدا حل کرد مسئولان کوتاهی می کنند. بسیاری از مشکلات کشور ناشی از استکبار داخلی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه دشمنان به دنبال ایجاد یاس و نا امیدی در بین مردم برای نا کارآمد نشان دادن دین و حکومت اسلامی هستند، بیان داشت: نفوذی ها در دوایر دولتی آمده اند تا مردم را ناراضی کنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه ملت ایران با هوشیاری و مقاومت خود توانسته اند جشن چهل سالگی انقلاب را بگیرند، تاکید داشت: امروز در منزلگاه چهلم انقلاب اسلامی و در نهمین سالگرد حماسه ۹ دی به عنوان انقلاب سوم ملت ایران، همه باید در مسیر آگاهی بخشی و بصیرت‌افزایی جامعه گام برداریم تا بتوانیم در زمان مناسب به شناخت واقعیت‌هایی که در جامعه رخ می‌دهد برسیم و آگاه باشیم که کشور ما هرگز از گزند فتنه و فتنه‌گران در امان نیست و نقشه‌ریزی‌های بی‌امان آنها برای از پای درآوردن نظامی که قدرت پوشالی آنها را از بین برد، تمامی ندارد.