تاریخ: ۸:۰۵ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
آغاز دوره های جدید فنی و حرفه ای در زندان اردکان

به دنبال استقبال مددجویان و علاقمندان عرصه آموزش فنی و حرفه ای و همچنین به منظور آشنایی مددجویان با مهارت های کاربردی، ۵ دوره فنی و حرفه ای با عناوین مختلف در زندان شهرستان اردکان آغاز شد.

به گزارش میبدما به نقل از اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی زندان شهرستان اردکان؛ با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته و تأکیدات سازمانی مبنی بر اجرای دوره های کوتاه مدت و کاربردی ویژه مددجویان ، برگزاری ۵ دوره فنی و حرفه ای با عنوانهای ۱-برق کار ساختمان۲- آرماتور بندی۳-پرورش دهنده ماهی های آکواریومی ۴- برق و تزئینات خودروی پراید۵- تعمیر کاری لوازم خانگی آغاز شد.

مددی مقدم، رئیس زندان اردکان هدف از برگزاری دوره های کوتاه مدت و کاربردی را آشنایی و ایجاد انگیزه در مددجویان جهت تمایل به فراگیری مشاغل مختلف عنوان کرد.

وی همچنین، گفت: دوره های کوتاه مدت و کاربردی ذکر شده به دو صورت نظری و عملی ارائه شده و در راستای تحقق برنامه اشتغال و ارتقاء سطح اطلاعات و آگاهی کارآموزان در زمینه های شغلی ایجاد شده می باشد و با توجه به تفاهم نامه وتعهدات سالیانه سازمان فنی و حرفه ای شهرستان اردکان این دوره ها به صورت رایگان و با نظارت کامل سازمان ذیربط و با رعایت کلیه استانداردهای کشوری برگزار می شود.