تاریخ: ۱۰:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
کسب مقام اول جشنواره قرآن و عترت توسط استاد دانشکده پرستاری میبد

در حوزه های متنوعی این مسابقات برگزار می شود که آثار تمامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به تهران ارسال می شود و در نهایت سه نفر از بین تمامی شرکت کنندگان برگزیده می شوند.

استاد دانشکده پرستاری میبد موفق به کسب مقام اول داستان نویسی در بیست و دومین دوره از مسابقات قرآنی شد.

به گزارش میبدما؛ الهام فضل‌جو، در گفتگو با خبرنگار میبدما اظهار داشت: این دوره از مسابقات با نام جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت و درمان بود که در سه سطح دانشجویی، کارکنان و اساتید برگزار می شد.

وی با بیان اینکه مقام اول در بخش اساتید را کسب کرده ام، افزود: در حوزه های متنوعی این مسابقات برگزار می شود که آثار تمامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به تهران ارسال می شود و در نهایت سه نفر از بین تمامی شرکت کنندگان برگزیده می شوند.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ادامه داد: داستانی که نوشته ام با مضمون ایمان قلبی و باور به حضور ائمه اطهار (ع) در زندگی ما می باشد، و همچنین با مضامین اعتقادی و اسلامی در انتخاب اسم برای فرزندانمان پیش رفته است.

فضل‌جو با بیان این موضوع که هنوز تصمصمی برای چاپ آثارم در قالب کتاب نگرفته ام، عنوان کرد: از دوران دبستان به داستان نویسی علاقه داشتم، و حتی در دوران دبیرستان نیز داستانم به مراحل بالاتر مسابقه راه یافت که به دلیل آشنا نبودن با روند مسابقات، ادامه پیدا نکرد.

الهام فضل‌جو در انتها و با اشاره به علاقه ای که به نوشتن داستان دارد، گفت: توصیه بنده به والدین گرامی این است که فرزندان خود را در راستای علاقه ها و توانمندی هایشان حمایت کنند، و دنبال مدرک یا رشته ای که مقبولیت بیشتر اجتماعی دارد نباشند.