1. بایگانی آذر, ۱۳۹۵
سخنرانی دکتر امامی میبدی در مرکز همایشهای کاوور رم +عکس و متن

حجت الاسلام و المسلمین دکتر ابوالفضل امامی میبدی در همایش میلاد حضرت رسول(ص) و حضرت مسیح(ع) در مرکز همایشهای کاوور رم به ایراد سخن پرداخت.

اعتراض امام‌جمعه‌موقت میبد به‌اقدامات ضدفرهنگی مدیریت آموزش‌وپرورش شهر

وی با انتقاد از آموزش و پرورش میبد در اکران فیلمهای سخیف، فیلم ۵۰ کیلو آلبالو را مثال زد و گفت: در مورد اکران این فیلم به آموزش و پرورش میبد تذکر داده شد که مجوز ارشاد برای پخش چنین فیلمهایی کافی نیست.

تاخیر ۳ ماهه  در پرداخت حقوق کارکنان پروژه ملی راه‌آهن بافق-زرین‌شهر

با توجه به عدم تأمین اعتبار به موقع دولت برای شرکتهای پیمانکار در این پروژه و به تبع آن عدم پرداخت های به موقع نیروها طبعا از کیفیت اجرای کار هم کاسته می شود.

مافیای پزشکی چگونه مانع شنیده شدن انتقاد مردم به طرح پر خرج و پر خطر تحول سلامت می شوند؟/ از تعطیلی سریال طنز «درحاشیه» مهران مدیری تا جلوگیری از مصاحبه نائب رئیس مجلس در برنامه ثریا

هاشمی که بسیاری از محبوبیت خود را مدیون حمایت ها و رپورتاژهای رسانه هایی چون صداوسیما بوده است با عصبانیت خود وایجاد محدودیت برای کارشناسان منتقد و حتی نائب رییس مجلس شورای اسلامی نشان داد احتمالا

ابتکار زیبای دانشجویان بسیجی دانشکده علوم قرآنی میبد +تصاویر

به مناسبت هفته وحدت و همزمان با سالروز ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) جمعی از دانشجویان بسیجی دانشکده علوم قرآنی میبد با دانشجویان اهل سنت این دانشکده دیدار کردند.

دستگاه دیپلماسی ما باید برخورد مناسب با یاوه گویی و گستاخی های انگلیس داشته باشد/ استان یزد با بحران آب مواجه است

ایشان با بیان اینکه آنها امریکایی ها که ارباب بزرگشان است در ایران جایگاهی ندارد و کسی برای آنها تره هم خورد نمی کند، تصریح کردند : دولتی که زمانی استعمار بزرگ داشت و این همه جنایت در دنیا انجام داده است امروز دولت حقیری است که کاری از او بر نمی آید.

گزارش تصویری از نماز جمعه شهرستان میبد/ ۲۶ آذر

نماز جمعه ۲۶ آذرماه به امامت آیت الله اعرافی اقامه شد. گزارش تصویری میبدما از این مراسم باشکوه را مشاهده می فرمایید:

قالب خبری