1. مطالب منتشر شده در دسته ی "کتابخانه"
آرام جان/ خاطرات شهید حدادیان

محمد حسین متولد ۱۳۷۴ و دانشجوی علوم سیاسی، بسیجی مخلص و پیرو خط ولایت و رهبری به طوری که به نقل از پدر بزرگوارش جز خط رهبری را قبول نداشت و در مسجد به مردم خدمت می کرد.

کتاب «به اظافه مردم»

معرفی کتاب «به اضافه مردم» ده اصل اساسی برای کار فرهنگی

رمانی مورد توجه رهبر انقلاب

رمان «آن مرد با باران می‌آید»اثر خانم وجیهه سامانی در سال ۱۳۹۱ در جشنوارهٔ داستان انقلاب حوزهٔ هنری برگزیده و توسط انتشارات سورهٔ مهر منتشر شد.چاپ‌های بعدی این کتاب توسط انتشارات کتابستان معرفت صورت گرفته‌است.

نمک گیر/ خاطرات حاج حسین برزگر

“نمک گیر” روایتی است نزدیک، جذاب و بدیع از یک عمر زندگی امام حسینی …

افسانه بی‌بی‌سی/ پشت پرده‌های BBC

کتاب «افسانه بی‌بی‌سی» نوشته دکتر تام میلز، استاد دانشگاه اَستون (بیرمنگام) انگلیس با ترجمه مسعود میرزایی منتشر شد.

کتاب کشتی‌پهلو گرفته/ پر فروش و خواندنی

کشتی پهلوگرفته، پرفروش‌ترین اثر سید مهدی شجاعی و هم‌چنین پرتیراژترین کتاب ادبیات داستانی ایران – طبق آمار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بیش از ششصدهزار – ، ضمن مروری بر نقاط عطف حیات حضرت فاطمه ی زهرا(س)، روایت مصائب زندگی ایشان از زبان اطرافیانشان و نیز شخص خودشان است.

کتاب برکت/ تبلیغ یک طلبه در روستا

«برکت» نام رمانی از ابراهیم اکبری دیزگاه (-۱۳۶۰) است که در قالب یادداشت‌ روزانه روایت می‌شود.

از افغانستان تا لندستان/ خاطرات جاسوس تکفیری

کتاب «از افغانستان تا لندنستان» خاطرات عمر الناصری (ابوامام المغربی) است، یک جوان اهل مغرب که از کودکی در بلژیک بزرگ شده و بعد از یک زندگی پرفراز و نشیب، به شبکه‌های تکفیری داخل اروپا متصل می‌شود، اما در همان زمان بنا به دلایلی دیگر، به عضویت «دستگاه اطلاعات خارجی فرانسه» (DGSE) نیز درمی‌آید.

کتاب «من سرباز بشار نیستم»

ماجرای طلبه ای که سخت دنبال روایات و احادیث معصومین و نشر این روایات در میان جامعه است و برای اخذ مدرک دکتری ادبیات عرب به لبنان سفر می‌‏کند و در بازگشت، تقدیر و زمانه او را به سوریه می‌‌‏برد و در مقابل ۱۲ دختر گم‏شده سنّی قرار می دهد…

من و کتاب/ دیدگاه‌های رهبری بر مطالعه

این کتاب مجموعه گفتارها و نظرات مقام معظم رهبری درباره کتاب و کتاب‌خوانی است که در دیدارهای مختلف نویسندگان و مسئولان فرهنگی و نیز بازدیدهای ایشان از نمایشگاه‌های کتاب بیان شده است.

سایت امام خمینی
آپارات میبدما
بازاریابی شبکه ای
قالب خبری