تاریخ: ۱۰:۳۷ :: ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
تهیه سه سری جهیزیه برای زوج‌های جوان نیازمند در میبد+ عکس

مرکز نیکوکاری امام رضا (ع) وابسته به حوزه علمیه خواهران میبد با کمک خیرین و کمیته امداد سه سری جهیزیه را برای زوج‌های جوان فراهم کرده است.

به گزارش میبدما به نقل از صدا و سیما؛ مدیر سطح ۲ حوزه علمیه خواهران میبد در مراسمی که در رضویه این شهرستان برگزار شد گفت: جهیزیه ها به سه زوج جوان که در آستانه تشکیل زندگی مشترک خود هستند تحویل داده می‌شود.

جعفری افزود: هرسری جهیزیه به ارزش ۵۰ میلیون تومان و درمجموع یکصد و پنجاه میلیون تومان شامل یخچال، اجاق گاز، جاروبرقی، پتو، رختخواب، ظروف و لوازم آشپزخانه است که برای آغاز یک زندگی مهیا شده است.

وی پنج کمک هزینه جراحی، توزیع بسته‌های معیشتی، توزیع غذای گرم بین خانواه‌ها، دلجویی از خانواده‌هایی که به علت کرونا عزیزان خود را از دست دادند، ارائه خدمات مشاوره ای و پرستاری از بیماران در بیمارستان از سوی طلاب را بخشی دیگر از فعالیت‌های مرکز نیکوکاری امام رضا (ع) برشمرد.

وی با درخواست از خیرین میبدی برای مشارکت در امور خیریه این مرکز، گفت: معرفی پنج نفر نیازمند به مراکز تولیدی درجهت اشتغال، تهیه و توزیع ۲۰ چادرمشکی در هفته حجاب، تهیه و توزیع ۲۷۰ بسته فرهنگی در مناسبت‌های مذهبی، شناسایی ۲۰۰ خانواده نیازمند و تشکیل پرونده جهت رسیدگی، جذب ۵۰ نفر نیکوکار و ۲۰ نفر امدادیار افتخاری را از دیگر فعالیت‌های این مرکز می باشد.

پاسخی بگذارید