تاریخ: ۹:۲۴ :: ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
بیانیه دانشجویان دانشکده علوم قرآنی میبد

دانشجویان دانشکده علوم قرآنی میبد در پی شهادت سردار سلیمانی بیانیه ای منتشر کردند.

به گزارش میبدما؛ متن بیانیه دانشجویان دانشکده علوم قرآنی میبد به شرح ذیل است؛

بسم‌الله القاصم الجبارین…

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ
(آل‌عمران ۱۶۹)

شهادت سپهبد رشید اسلام، فرمانده مظلوم، مقتدر و سرافراز سپاه قدس انقلاب اسلامی را به محضر شریف امام زمان (عج)و نائب برحقش مقام معظم رهبری، امام خامنه‌ای (مدظله العالی) ، امت اسلام، ملت ایران و همچنین خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌نماییم

شهادت حاج قاسم و دیگر فرماندهان مجاهد به ویژه مبارز خستگی ناپذیر شهید ابو مهدی المهندس، اگرچه دردناک و جانکاه است اما نوید بخش افول آمریکا و پیروزی نهایی و غلبه حق بر باطل خواهد بود و نه تنها خللی در اراده مستضعفان و سربازان لشکر حق وارد نمی‌کند، بلکه جبهه مقاومت و مستضعفین را در برابر تجاوزگران تقویت میکند و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این مسیر متبرک است.

آمریکای جنایتکار بداند با شهادت حاج قاسم سلیمانی کار او و راه او متوقف نخواهد شد و انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای مقاومت آلودند. آمریکای متجاوز و جنایت پیشه باید بداند اندیشه انقلاب اسلامی و مجاهدت در بین مردم نهادینه شده‌است و با حذف اشخاص از بین نخواهد رفت.

انتظار می‌رود با این خباثت هولناک که سند محکمی بر رذالت شیطان بزرگ، آمریکای جهانخوار و حامی تروریست در منطقه است دولتمردان محترم دندان طمع ارتباط با آمریکا را کنده و با تمام وجود مقابل استکبار جهانی ایستادگی کنند.

ما دانشجویان و جوانان انقلابی این مرز و بوم آمادگی خود را جهت مقابله با شرارت های آمریکای جانی، چه با جوهر و چه با قطرات خون خود اعلام می‌داریم.

(سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون)

بااحترام
آرزومندِ شهادت
دانشجویان دانشکده علوم قرآنی میبد