تاریخ: ۸:۴۲ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
۳ کتاب از انتشارات سوره مهر در یزد رونمایی شد

سه کتاب از انتشارات سوره مهر امشب در مراسم شب خاطره جنود حق با حضور رئیس حوزه هنری کشور، رئیس انتشارات سوره مهر و جمعی از مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری رونمایی شد.

به گزارش میبدما به نقل از مهر، شب خاطره جنود حق با عنوان و محوریت سیره جهادی علما و روحانیون، یکشنبه شب در مسجد اسماعیل یزد، محل شهادت آیت الله صدوقی، سومین شهید محراب برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر مسئولانی از حوزه هنری و سازمان تبلیغات اسلامی در سطح ملی و استانی، مسئولان دفاتر فرهنگ و مطالعات پایداری از سراسر کشور نیز حضور داشتند.

نخستین کتاب رونمایی شده در این مراسم، کتاب «واو» نوشته اسماعیل واقفی، طلبه یزدی است که با حضور امام جمعه یزد و رئیس حوزه هنری رونمایی شد.

در این مراسم همچنین از کتاب عمو صیاد نوشته جلال توکلی شامل سه روایت از حاج ابراهیم میرشکاری رونمایی شد.

کتاب سوم رونمایی شده در این مراسم نیز نمایشنامه ۵۹/۶/۳۰ نوشته کرامت یزدانی است که با حضور رئیس حوزه هنری کشور، رئیس انتشارات سوره مهر و جمعی از مسئولان رونمایی شد.

در این مراسم همچنین حجت الاسلام فخرزاده مشاور عالی حوزه هنری، حجت الاسلام زکریا اخلاقی از شعرای بنام استان یزد، سردار اکبر فتوحی فرمانده سابق سپاه الغدیر استان یزد به خاطره گویی با محوریت شهدای روحانی پرداختند.

همچنین در این مراسم از برگزیدگان حوزه خاطره پژوهی نهمین نشست مسئولان دفاتر فرهنگ و مطالعات پایداری تجلیل شد.