تاریخ: ۸:۰۹ :: ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
۷ هزارمتر کاشی؛ هدیه میبدی‌ها به مناطق سیل‌زده

به همت بسیج سازندگی و کارخانجات کاشی و سرامیک شهرستان میبد بیش از 7 هزار متر مربع کاشی به مناطق سیل زده خوزستان و پلدختر ارسال شد.

به گزارش میبدما؛ فرماندارمیبد در گفتگو با میبدخبر، با بیان اینکه مردم این شهرستان با کمک‌ رسانی خود به سیل‌ زدگان حماسه آفریدند، بیان داشت: مردم میبد با کمک‌رسانی خود به سیل‌زدگان حماسه آفریدند و این امدادرسانی با تمهیداتی که اندیشیده شده در قالب ساختمان‌سازی و تأمین کاشی ادامه می‌یابد.

وی افزود: برای تبیین وضعیت مناطق سیل‌ زده جلسه‌هایی برگزارشد و عمق مشکلات شهرهای سیل‌زده بازگو شده است، همچنین با توجه به اینکه شهرستان میبد تولید کننده ۴۰ درصد کاشی کشور است با شرکت‌های کاشی مذاکراتی در تأمین کاشی و ساختمان‌سازی شده است.

حسین فلاح اظهار داشت: خوشبختانه با همکاری و تعامل خوب ناحیه مقاومت بسیج و کارخانجات کاشی و سرامیک شهرستان در مرحله اول امروز بیش از ۶ هزار متر مربع کاشی اهدایی کارخانجات کاشی کیمیا سرام، احسان، مریم و گرانیت آریا به مناطق سیل زده خوزستان ارسال می شود و در تیرماه سال جاری نیز هزار متر مربع کاشی اهدایی کاخانه رباط میبد به منطقه سیل زده پلدختر اعزام شد.

وی در پایان تصریح داشت: با توجه به نگاه خوب مردم شهرستان و پویش و خیزشی که ایجاد شده، مردم شهرستان به‌ تبع دیگر شهرهای کشور از امدادرسانی به سیل‌زدگان دریغ نخواهند کرد و با فرهنگ سازی که شده مردم حتی نذورات خود را در قالب کمک‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده اهدا می‌کنند.