تاریخ: ۹:۰۰ :: ۱۳۹۸/۰۱/۰۶
پنجمین همایش ملی حقوق در میبد برگزار می‌شود

پنجمین همایش ملی حقوق با عنوان «تحولات مسئولیت‌های مدنی در نظام حقوقی ایران» ۱۲ اردیبهشت به همت دانشگاه آزاد میبد برگزار می‌شود.

به گزارش میبدما به نقل از خبرگزاری دانشجو، پنجمین همایش ملی حقوق با عنوان تحولات مسئولیت‌های مدنی در نظام حقوقی ایران ۱۲ اردیبهشت سال ۹۸ به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار می‌شود.

جلب نظر قانونگذار به اهمیت تحولات مسئولیت مدنی، آشنایی قضات و وکلای دادگستری و حقوقدانان با تحولات جدید در حوزه مسئولیت مدنی، تبادل نظر در خصوص بومی­سازی تحولات مسئولیت مدنی در ایران از اهداف این همایش است.

محور‌های این همایش شامل آثار زمان و مکان در تحول حقوق مسئولیت مدنی، ارزش­های نو و تحولات مسئولیت مدنی، تحول جهانی مبنای مسئولیت مدنی به سوی مبنای نفی ضرر، نقش بیمه در تحول نظام مسئولیت مدنیریال تحولات مسئولیت مدنی به سبب صدور و اجرای آراء قضایی، تحولات مبانی مسئولیت مدنی و ارتباط آن با اندیشه­‌های حقوق کیفری، تحولات مسئولیت مدنی دولت، تحول مسئولیت مدنی در شناسایی خسارات غیر ترمیمی، مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا‌های غیراستاندارد و معیوب، تحولات حقوقی در مسئولیت پزشکی، سایر موضوعات مرتبط و همچنین مقالات مستخرج از پایان ­نامه‌­های دانشجویان است.