جوابیه میبدما به موضع‌گیری معاون پرورشی سابق آموزش و پرورش میبد؛
تاریخ: ۹:۳۲ :: ۱۳۹۷/۱۲/۰۳
اشکال وارد شده از طرف میبدما و دیگر افراد، به اصل حضور و سوء استفاده از دختران دانش آموز میبدی در این نوع مراسمات می باشد

معاون پرورشی سابق آموزش و پرورش میبد نسبت به گزارش میبدما در مورد استفاده نابه‌جا از دختران دانش آموز نوجوان میبدی در مراسم استقبال جشن جهانی زیلو موضع‌گیری کرد.

به گزارش میبدما؛ استفاده نا به جای آموزش و پرورش میبد از ظرفیت دانش آموزی خود و به صف کردن دختران نوجوان میبدی برای استقبال از مدعوین که برای بار دوم در مدتی کوتاه به صورت جدی تکرار شد، موجب اعتراضاتی در فضای مجازی و برخی از مردم حاضر و ناظر این جریان شد که “میبدما” آن را منعکس کرد.(اینجا)

این گزارش میبدما با عکس العمل معاون پرورشی سابق آموزش و پرورش میبد در یکی دیگر از سایت های خبری شهرستان میبد مواجه شد که وی با ارائه توضیحاتی در مورد احترام سه انگشتی، عنوان داشت: گرفتن سه انگشت نماد سه شعارهم فکری، هم دلی وهمکاری است و با علامت دست راست و سه انگشت، سلام و احترام خود را نسبت به فرد مقابل ادا می کنند.

باید به اطلاع دوستان بزرگوار در آموزش و پرورش میبد برسانیم که اشکال وارد شده از طرف میبدما و دیگر افراد، به اصل حضور و سوء استفاده از دختران دانش آموز میبدی در این نوع مراسمات می باشد و کیفیت این حضور و چگونگی انجام فعل احترام در مراحل بعدی و حتما بی اهمیت تر از موضوع اصلی می باشد. این موضوع که از جایگاه بالای نهاد مهمی چون آموزش و پرورش این سوء استفاده انجام گیرد و خانواده های این نوجوانان نیز بنا به احترام به همین جایگاه حتی فکر اعتراض مستقیم نیز به ذهنشان خطور نکند، جای بسی تاسف و تاثر دارد.

حفظ کرامت و شأن دختر نوجوان میبدی در مرحله اول و حفظ موقعیت یک دانش آموز که اصولا جایگاه و شأن وی چیزی جز تیم استقبال کننده می باشد، این سوال جدی را از طرف ما مطرح می کند که آموزش و پرورش میبد طبق چه قانون عقلی و شرعی و عرفی زمینه ساز این موضوع بوده است؟ آیا در این مراسم امکان حضور و استفاده از تیم تشریفات هتل بزرگ میبد و یا تیم تشریفات کارمندان اداری وجود نداشته است؟ و اگر این نوع سازماندهی در این نهادها وجود ندارد چرا باید قرعه کار به دختر نوجوان و دانش آموز میبدی بخورد؟ آیا نباید به حال و روز خودمان تاسف بخوریم؟!

نظرات کاربران (۱)

  1. شهروند

    با تمام احترامی که به آموزش و پرورش میبد دارم و با تمام احترامی که ‌به شما میخواستم بگم آقای موحدی و همکارانشان نمیدونم چرا هر وقت یک‌اشتباه بزرگی انجام‌میدهند و سایت همیشه طرفدار حق میبدما جلو اونا قد علم‌ میکنه بعد از اینکه عذرخواهی کنند و قبول کنند اشتباه کردند به کاری چون خودزنی و توجیه میپردازند البته اینجا به قول کوچه بازاری زدن تو خاکی خب کجای متن شما به احترام گیر داده بوده اصل مطلب شما سو استفاده از ناموس شیعه جلو نامحرم هست!!! آقای مدیران آموزش و پرورش آیا از ناموس خودتان هم جلو مسئولان استفاده می‌کنید؟؟؟؟؟؟