تاریخ: ۲۳:۳۸ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۸
مسابقات تکواندوی قهرمانی کشور در یزد برگزار می‌شود

سرپرست هیئت تکواندوی استان یزد از برگزاری مسابقات تکواندوی قهرمانی کشور خردسالان در یزد خبر داد.

به گزارش میبدما؛ علی میرزاییان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم از یزد، با اشاره به برگزاری مسابقات تکواندوی قهرمانی کشور در رده سنی خردسالان در یزد اظهار داشت: این دوره از مسابقات با حضور ۶۰۰ تکواندوکار از ۳۲ استان در دو گروه دختران و پسران در یزد برگزار می‌شود.

سرپرست هیئت تکواندوی استان یزد افزود: این دوره از مسابقات از تاریخ ۲۸ خرداد ماه لغایت ۱ تیر ماه امسال در سالن شش‌هزار نفری شاهدیه یزد برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه استان یزد در سال‌های گذشته نیز میزبان مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی خردسالان بوده است گفت: این دوره از مسابقات در سال ۹۵ در یزد برگزار شد که استقبال خوب و بازخورد مناسبی نیز از خود به‌جای گذاشت.

میرزاییان ادامه داد: برای برگزاری این دوره از مسابقات در استان، هیئت تکواندوی یزد با ارسال درخواست آمادگی برای برگزاری مسابقات و موافقت فدراسیون تکواندو، برای دومین بار میزبانی مسابقات تکواندوی خردسالان به استان یزد واگذار شد که جای تشکر بسیار از آقای پولادگر رئیس فدراسیون تکواندوی کشور دارد.

سرپرست هیئت تکواندوی استان یزد به اهمیت برگزاری مسابقات تکواندوی خردسالان پرداخت و اضافه کرد: گسترش و بسط تکواندو و افزایش جمعیت تکواندوکاران بر اساس شعار تنظیمی سال ۹۳ با عنوان در هر خانواده استان یزد یک تکواندوکار، از اهداف هیئت تکواندوی استان یزد است.

وی تصریح کرد: برگزاری مسابقات تکواندو سبب ایجاد انگیزه در خانواده‌ها و معرفی هرچه بهتر این ورزش مهیج به آنها می‌شود و افزایش انگیزه را در ورزشکاران این رشته ورزشی در پی دارد که امیدواریم با برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در استان شاهد اتحاد و همدلی مربیان و اهالی تکواندو باشیم و از موقعیت میزبانی بهترین استفاده را ببریم.