تاریخ: ۸:۴۶ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷

مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران میبد از فارغ التحصیلی ۹نفر از طلاب مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران میبد در رشته کلام اسلامی خبر داد.

به گزارش میبدما به نقل از حوزه نیوز؛ کارگروه پایان نامه رشته کلام با حضور حجج الاسلام میرخلیلی ، خواجه پور و مقیمی در موسسه آموزش عالی حضرت زهرا (س) میبد برگزار شد .

در این کارگروه، طرح تفضیلی و طرح اجمالی چهار نفر از طلاب این مؤسسه مورد بررسی قرار گرفت و تصویب شد .

خانم افسر قاسمی ، مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران میبد ضمن بیان این خبر تصریح کرد: رشته کلام اسلامی یکی از رشته های این مؤسسه است که ۹نفر از طلاب در این رشته فارغ التحصیل شده اند و در حال تدوین پایان نامه هستند و برای تسریع در امر پایان نامه نویسی، این مؤسسه اقدام به برگزاری کارگروه کلام کرده است .

وی با بیان اینکه یکی از افتخارات این مؤسسه درخشش پایان نامه های نوشته شده توسط طلاب در جشنواره های گوناگون است، گفت: باتوجه به سطح کیفی آثار ارسالی به جشنواره ها تعدادی از این پایان نامه ها تبدیل به کتاب شده است .

مدیر مؤسسه آموزش عالی حوزوی حضرت زهرا (س ) میبد تأکید کرد: اساتید مجرب ، تلاش و پیگیری طلاب و برگزاری دوره های مختلف پژوهشی باعث شده پایان نامه های طلاب این مرکز کاربردی بوده و موفق به کسب نمرات بالا شوند.