تاریخ: ۱۱:۳۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
گزارش تصویری از گرامیداشت سالروز سفر مقام معظم رهبری به یزد در آموزشگاه امام حسین(ع) بارجین

به مناسبت دهمین سالگرد سفر مقام معظم رهبری به استان یزد، مراسمی در آموزشگاه امام حسین(ع)بارجین، با نام "زنده باد علمدار ایران" برگزار شد.

به گزارش میبدما، در این مراسم که با حضور سرهنگ امیرفلاح فرمانده سپاه و برخی از مسئولین بسیج و آموزش‌پرورش برگزار شد، دانش آموزان میبدی این روز را گرامی داشتند.

این مراسم با قرآئت قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران شروع شد و در ادامه مجری نونهال میبدی، هانیه سادات دهقانی، از گروه ترنم نور ثقلین، دل نوشته ای خطاب به رهبری انقلاب قرائت کرد.

پس از خواندن این دلنوشته که به نوعی درد دل دانش آموزانی را به تصویر می کشید که در زمان سفر پر خیر و برکت امام خامنه ای به یزد، حتی به دنیا هم نیامده بودند، سید جواد امامی مسول بسیج رسانه استان یزد نیز به بیان برخی از نکته ها در مورد زندگی رهبری پرداخت.

پایان بخش این مراسم صبحگاهی، قرائت میثاق نامه دانش آموزی و لبیک به فرمان اقتصاد مقاومتی رهبر انقلاب بود و در انتها نیز سرود زیبای دسته جمعی دانش آموزان زینت بخش مراسم بود.

از حواشی این مراسم نصب بنر لیست پروژه هایی بود که در آن سفر تاریخی به شهرستان میبد اختصاص پیدا کرده بود و همینطور نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی نیز به همت مدیریت مدرسه در معرض دید قرار گرفته بود.

گفتنی است قرار بود یکی از میهمان‌های ویژه این مراسم خانم زهرا سادات قائم مقامی، دختر نونهال استقابل کننده از رهبری در جریان سفر دی ماه سال ۸۶، باشد که به علت مشغله های درسی و آماده شدن برای کنکور، نتوانست در این مراسم حضور یابد.