تاریخ: ۶:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
⚽️صدرنشینی نماینده میبد در لیگ برتر فوتبال استان یزد

در پایان هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان تیم پاس خاتم اولین پیروزی خود را دشت کرد و دو نماینده شهرستان میبد همچنان صدر و قعر جدول رقابتها را در دست دارند.

به گزارش میبدما به نقل از فارس، هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان با پنج دیدار پیگیری شد که تیم قعرنشین یزدخواست میبد در ورزشگاه شهید پاکنژاد یزد میزبان ابومسلم این شهر بود و همانند پنج هفته گذشته این رقابت ها ناکام بود و با نتیجه هفت بر صفر بازی را به میزبان خود واگذار کرد و بدون امتیاز در قعر جدول ۱۱ تیمی لیگ برتر فوتبال استان باقی ماند.

اما بازیکنان تیم پاس خاتم که تا این هفته از رقابت ها طعم برد را نچشیده بودند در دیداری خانگی با نتیجه چهار بر یک از سد تیم سرخپوشان یزد گذشتند و اولین پیروزی خود را در ورزشگاه آزادی این شهرستان جشن گرفتند.

در بازی دیگر این هفته از رقابت ها تیم فرانتک اشکذر در دیداری خارج از خانه مقابل تیم میرک کیش مهریز صف آرایی کرد و موفق شد با نتیجه سه بر دو بر این تیم چیره شود و اولین شکست نماینده مهریز در لیگ برتر فوتبال استان را رقم بزند.

تیم های آریا و آدران یزد هم دیگر تیم های پیروز هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان بودند و به ترتیب مقابل تیم های دارالقرآن ابرکوه و تندیس زارچ با نتایج هفت بر دو و یک بر صفر به پیروزی رسیدند.

تیم مهربد میبد صدرنشین در این هفته از رقابت ها استراحت داشت.