همراه با گزارش تصویری؛
تاریخ: ۱۱:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
آقای محمود اسدزاده با رای اکثریت اعضای شورای شهر به عنوان شهردار میبد انتخاب شد

در جلسه امروز صبح، اعضای شورای شهر، آقای محمود اسدزاده را به عنوان شهردار شهرستان میبد انتخاب کردند.

به گزارش میبدما؛ اعضای شورای شهر میبد، صبح امروز با رای‌گیری از میان گزینه های موجود، با ۶ رای موافق، آقای محمود اسدزاده را به عنوان شهردار میبد انتخاب کردند.

رییس شورای شهر میبد در جواب به خبرنگار میبدما در مورد انتخاب شهردار، میزان تعامل با وی و موضوع ثبات مدیریتی در میبد، چنین پاسخ داد: اعضای شورای شهر پنجم با هیچ کس عهد اخوت نبسته اند و این موضوع مورد تایید همه اعضا نیز می باشد.

شیخ علیرضا آقایی افزود: تا زمانی که شهردار محترم، در راستای عمل به وظیفه خود و عمل به ضوابط و مصوبات شورا تلاش کند، مورد حمایت قاطع شورای شهر هم می باشد و اگر از این مسیر انحرافی مشاهده شد، برای رعایت مصالح مردم و شهر، حق استیضاح را برای خود قائل هستیم.

رئیس شورای پنجم عنوان کرد:اینکه به خاطر ترس از گرفتار شدن به عزل و نصب شهرداران مختلف، و اتفاقی که در شورای چهارم افتاد، بخواهیم از خطا ها و عقب گرد ها چشم پوشی کنیم، امکان ندارد و همه اعضای شورا نیز در این موضوع هم نظر هستند.

در این جلسه آقای محمد اسدزاده به عنوان شهردار میبد به بیان اهداف و برنامه های خود پرداخت و اعضای شورای شهر نیز به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند که جزییات آن در کانال مجازی میبدما، به روز رسانی شد.