تاریخ: ۱۹:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸

مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان میبد برگزار شد. به گزارش میبدما به نقل از میبدخبر، مراسم تودیع ومعارفه فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان میبد با حضور فرماندار، رئیس پلیس راهور استان و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان میبد برگزار شد. حسین فلاح فرماندار شهرستان […]

مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبدما به نقل از میبدخبر، مراسم تودیع ومعارفه فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان میبد با حضور فرماندار، رئیس پلیس راهور استان و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان میبد برگزار شد.

حسین فلاح فرماندار شهرستان میبد در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و فعالیت های صورت گرفته در پلیس راهور شهرستان بیان نمود: علاوه بر شناخت نقاط قوت و ضعف، به دنبال فرهنگ سازی برای مشکلات ترافیکی در سطح شهرستان خواهیم بود تا با برنامه ریزی صحیح به اهداف مورد نظر دست یابیم.

وی با بیان اینکه باید قدرشناس زحمات عزیزانمان در پلیس راهور باشیم گفت: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی یک اصل است و همه باید تلاش کنیم با احترام به قوانین از سلامت و امنیت در حین رانندگی برخوردار باشیم .

سپس سرهنگ جمشیدی رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان با قدردانی از اقدامات مثبت و مؤثر مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان میبد در مسیر کاهش حوادث رانندگی تصریح کرد: در کنار اقدامات اجتماعی، قانونمندی رانندگان، تعمیق و گسترش ارزش های جامعه و فرهنگ سازی و اطلاع رسانی هدفمند ضرورتی اجتناب ناپذیر در ارتقای فرهنگ ترافیکی است.

در این مراسم فرمانده انتظامی شهرستان میبد ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات رئیس سابق پلیس راهور شهرستان، افزود: سروان قراخانی تلاش های فراوانی در راستای کاهش تصادفات درون شهری و ارتقاء فرهنگ ترافیک در سطح شهرستان داشته اند.

سرهنگ موسوی با بیان اینکه اقدامات موثری در شناسایی نقاط حادثه خیز و کاهش تصادفات صورت گرفته است، گفت: امیدواریم این روند در آینده نیز ادامه دار باشد.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات سروان جعفر قراخانی رئیس سابق پلیس راهور شهرستان میبد، سرهنگ دوم محمد حسین دهقانی به عنوان رئیس‌ جدید پلیس راهنمایی رانندگی این شهرستان معرفی شد.

نظرات کاربران (۱)

  1. شهروند

    آقای قراخانی احتمالا به خاطر ایجاد شیار زنی در میبد ترفیع درجه گرفتند یا بر کنار شدند!!؟