اضافه شدن دو کاروان حج به کاروانهای میبد و اردکان

 مدیر کل حج و زیارت یزد با اشاره به تکمیل ظرفیت کاروان های حج استان، گفت: زمان ثبت‌نام حج تمتع در استان یزد به پایان رسیده است.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«علی‌اصغرشریفی» با بیان این که متقاضیان استقبال خوبی از حج تمتع در استان یزد داشتند، اظهار کرد: با پیگیری‌هایی که انجام شد، ۱۴ کاروان استان یزد برای حج تمتع درسال ۹۶ به ۱۶ کاروان افزایش یافت و این دو کاروان با توجه به استقبال زائران به کاروان شهرستان‌های اردکان و میبد افزوده شد .

وی با بیان این که با اتمام کار ثبت نام متقاضیان حج تمتع به‌زودی جلسات آموزشی زائران جمعه آغاز می‌شود، گفت: برای آشنائی حجاج دو همایش متمرکز درمرکز استان باحضور کلیه زئران خانه خدا و ۱۰ کلاس آموزشی توسط مدیران و روحانیان کاروان‌ها در شهرستان‌ها برگزار می‌شود .

مدیرکل حج و زیارت یزد افزود: برای اعزام به حج پایین‌ترین قیمت ۱۱ میلیون و ۸۸۲ هزار تومان و بالاترین قیمت ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اعلام شده که تفاوت قیمت ناشی از کیفیت خدمات و هتل است .

شریفی در ادامه با بیان این که اعزام زائران استان یزد به سرزمین وحی مدینه قبل است، خاطرنشان‌کرد: امسال دو هزار و ۲۷۰ نفر یزدی در قالب ۱۶ کاروان به حج تمتع اعزام می‌شوند .

این مقام مسئول در پایان تأیید کرد: طبق توافق به عمل آمده میان سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران و کشور عربستان، امسال حدود ۸۶ هزار زائر ایرانی به تدریج از مرداد عازم حج تمتع هستند


نوشتن دیدگاه

جستجو

اشتراک در سایت

فید مطالب سایت فید قسمت نظرات

برای اطلاع از به روز رسانی ایمیل خود را وارد کنید .

آموزش خبرنگاری

پایگاه خبری مرحوم یحیی زاده

پایگاه خبری نارین نیوز

پایگاه خبری برج نیوز

پایگاه خبری میبد خبر

بیمارستان میبد

پدیده کارگستر

تمام حقوق این سایت برای © 2017 شبکه مجازی میبدما. محفوظ است.
طرح و میزبانی آرمان پردازان کویر