تاریخ: ۱۱:۵۵ :: ۱۳۹۵/۰۲/۱۷
عشق و عاشقی در اتاق مجازی!؟

غلامحسین علوی

غلامحسین علوی/ علی آباد ما

محجبه و اهل دین و ایمان بود، بچه همین شهر خودمون، اهل نماز و روزه و عبادت و هرچی که بشه اسمش رو گذاشت یک “زن مومن و آدم خوب” .

اشتباه از روزی شروع شد که شوهرش یه گوشی اندرویدی و جدید براش گرفت. روزهای اول همه چیز خوب بود، استفاده خوبی هم از گوشی میشد، کمی اما زیاد سر توی گوشی کردن کار دست رابطه خوبشون و همین طور اخلاق و رفتارشون داده بود، اما بازهم جای شکرش باقی بود.

اما بدبختی از روزی شروع شد که خانم، پاش به “شبکه های اجتماعی” باز شد. شاید اول کار خودش هم فکر نمی کرد به این مسیر کشیده بشه، اما اینجا دیگه جای “اطمینان بیش اندازه به خود” نیست، چون فضای خاصی داره…

خانم، با داشتن دو تا بچه قد و نیم قد و شوهری که با او هیچ مشکلی نداره، وارد اتاق های خصوصی گفتگو میشه و تجربه صحبتِ دو نفره، که یک طرفش پسر جوانی هست رو پیدا می کنه، خلوتی که حقیقی نیست و مجازیه، اما از خلوت حقیقی خطرش کمتر نیست.

عشق و عاشقی این خانم و اون آقا پسر ادامه داشت تا کار به جدایی از همسرش رسید. باور می کنید؟ با دوتا بچه کوچیک !!!

این داستان واقعی و مال اهل همین شهره، اما، می تونه تجربه تلخی باشه که دیگه کسی دچارش نشه.

مواظب خوبی هاتون باشید، ممکنه ازتون بگیرند !

شبکه های اجتماعی جای وقت گذرونی نیست، از اون قسمت که استفاده درستی میشه، با حواس جمع استفاده کنید، ولی اگه به هر دلیلی فقط برای سرگرمی استفاده می‌کنید، سفارش می کنم با “دم شیطان” بازی نکنید !

نظرات کاربران (۳)

 1. ll

  با سلام

  عزیز دل در اینکه شبکه های اجتماعی دارای آسیب هایی هستند شکی نیست. ولی فواید آن هم کم نیست که از آنها چشم پوشی کرد.
  خانمی که به گفته شما به این شرایط دچار شده اند در مقابل تعداد خانم هایی که از این شبکه استفاده می کنند و چنین مشکلاتی پیدا نمی کنند بسیار زیاد است.
  مشکل از خود خانم است. همین خانم اگر در شبکه اجتماعی این چنین مشکلات را بروز می دهد ممکن است در محیط روزمره در شهر و بیرون از خانه و یا از طریق تلفن ثابت هم دچار چنین لغزش هایی بشود. پس باید به نظر شما باید تلفن ها را قطع کرد.؟؟؟

 2. سایه روشن

  دوست عزیز یکبار دیگه این قسمت رو بخونید:

  شبکه های اجتماعی جای وقت گذرونی نیست، از اون قسمت که استفاده درستی میشه، با حواس جمع استفاده کنید، ولی اگه به هر دلیلی فقط برای سرگرمی استفاده می‌کنید، سفارش می کنم با “دم شیطان” بازی نکنید !

  حرفی که نوشتین، در متن هم اومده بود

 3. مربی

  قضیه همان قضیه معروف چاقو است
  درست استفاده بشه، یه هندوانه رو دو نیم میکنه و یه خانواده رو سیر و خوشحال!!
  اشتباه استفاده بشه، شکم یکی رو سوراخ میکنه و دو خانواده رو داغون!!
  مهم نحوه استفاده است