تاریخ: ۲۱:۴۰ :: ۱۳۹۴/۱۰/۰۷

اگر مقصود شما از «احمدی نژادی» بودن دکتر میرمحمدی و سایر دوستانی که به هر نحو در دولتهای نهم و دهم مشغول به خدمت در این مرزوبوم بودند تعمیم نقاط ضعف رئیس جمهور سابق به آنان است؛ واضح است که این بیان، خالی از هر گونه منطق و دلیلی است

به گزارش تابناک یزد، دفتر دکتر سید جلیل میرمحمدی، رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی یزد و از کاندیداهای انتخابات مجلس در حوزه یزد و اشکذر در نامه ای به مطلب «تحلیل حضور بی سرو صدای احمدی نژادی ها در یزد» واکنش نشان داد.

متن کامل پاسخ دفتروی جهت تنویر افکار عمومی عینا در بخش ویژه تابناک یزد طبق قانون مطبوعات منتشر می شود:

368

بسمه تعالی

با سلام

با توجه به درج مطلبی تحت عنوان «احمدی‌نژادی‌ها در یزد بی‌سروصدا آمدند» و نسبت دادن برخی مطالب به دکتر سید جلیل میرمحمدی، خواهشمند است وفق قانون مطبوعات جوابیه ذیل را منتشر فرمایید.

۱٫ در ابتدای گزارش این دو رسانه ادعا شده که برخی از چهره‌های شاخص دو جبهه پایداری و یکتا از حوزه‌های انتخابیه مختلف استان یزد ثبت‌نام کرده‌اند و در ادامه برای اثبات این فرضیه به ذکر اسامی برخی افراد از جمله آقای دکتر میرمحمدی پرداخته‌اید و نوشته‌اید” در یزد نیز با ورود سید جلیلی میر محمدی رییس دانشگاه علوم پزشکی یزد در دولت نهم و دهم این رویه رنگ پررنگ تری به خود می گیرد.او اینقدر به جبهه سیاسی پایداری علاقه مند بود که حتی با اینکه شغل دولتی در زمان صدارت خود داشت درفعالیت های انتخاباتی جبهه پایداری، خود را به قم می رساند و دراستان یزد ابلاغ کننده اهداف این جبهه سیاسی شد”.

در انتهای این گزارش خود نیز نوشته‌اید: «به هر حال اگرچه این افراد بر مستقل‌بودن تأکید می‌کنند اما یک ‌دوره مدیر دولت پیشین‌بودن کافی است تا احمدی‌نژادی خوانده شوند، چراکه در تصمیمات و عملکرد دولت پیشین شریک بودند.»

۲٫ یکی از راهبردهایی که بعد از پایان کار دولت سابق همواره از سوی برخی مسئولین و رسانه‌های وابسته به دولت محترم و اصلاح‌طلبان دنبال شده، پررنگ کردن نام آقای دکتر احمدی‌نژاد به عنوان منشاء تمام سیاهی‌ها و ناکامی‌ها و اسم رمز کنار گذاشتن و تحت فشار قرار دادن نیروهای مومن و انقلابی شده است. «احمدی نژادی» برچسبی است که در این راهبرد باید به پیشانی طرف مقابل چسباند تا تمام خدمات و توانمندی‌های او در افکار عمومی نادیده گرفته شود.

۳٫ دکتر احمدی نژاد نیز مانند رئیس جمهور فعلی دارای نقاط ضعف و قوتی بود که رهبر معظم انقلاب نیز در اول فروردین سال ۹۲ به آن اشاره فرمودند اما اگر مقصود شما از «احمدی نژادی» بودن دکتر میرمحمدی و سایر دوستانی که به هر نحو در دولتهای نهم و دهم مشغول به خدمت در این مرزوبوم بودند تعمیم نقاط ضعف رئیس جمهور سابق به آنان است؛ واضح است که این بیان، خالی از هر گونه منطق و دلیلی است چرا که نقاط ضعف و قوت وی مختص خود اوست.

اما اگر مراد شما از احمدی‌نژادی بودن ایشان، صرف حضور وی در کسوت ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در دولتهای نهم و دهم بوده پس با این اوصاف افرادی چون وزیر محترم فعلی دادگستری، رئیس کنونی سازمان انرژی اتمی، معاون حقوقی وزیر امور خارجه(دکتر عراقچی) و… و نیز معاون سابق برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار یزد که شما به هردلیلی ایشان را مستقل می‌خوانید هم احمدی‌نژادی هستند!

۴٫ اینکه گفته شود چون دکتر میرمحمدی و سایرین در دولت قبل سمتی داشته‌اند پس در تمام تصمیمات وعملکردهای دولت پیشین شریک بودند، نیز ادعایی خلاف منطق است. دولت قبل اقدامات مثبت و منفی بزرگی داشته که دکتر میرمحمدی و امثال او کوچکترین دخالتی در آنها نداشته است و البته در محدوده مسئولیت و صلاحیت‌های رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایشان مسئول اقداماتشان هستند. ضمنا بد نیست بدانید که اقدامات دکتر میرمحمدی در زمان مسئولیتشان حتی مورد تحسین کم‌نظیر مقامات دولت فعلی نیز قرار گرفته است که شرح آن مثنوی هفتاد من می‌طلبد اما در آخرین مورد آن مدیرعامل بیمه سلامت کشور، همین چند روز قبل، پلی‌کلینیک تخصصی خاتم‌الانبیاء یزد را الگویی برای تمام دانشگاههای علوم پزشکی کشور دانست.

۵٫ ادعاهایی از این قبیل که دکتر میرمحمدی برای فعالیتهای انتخاباتی جبهه پایداری خود را به قم رسانده و ابلاغ‌کننده تصمیمات این جریان در استان یزد بوده‌ است و اینکه از سوی جبهه یکتا و پایداری معرفی شده نیز کذب محض است.

والسلام علی من اتبع الهدی
دفتر دکتر سید جلیل میرمحمدی

نظرات کاربران (۲)

  1. مرتضی راهیان نور

    سید جلیل مرد بزرگوار و لایقی است

  2. میبدی

    آقای دکتر سید جلیل میرمحمدی مردی  کاردان و لایق است و خدمات زیادی برای این استان انجام داده است و طرف دار نظام و رهبری است  و یک جانباز سرافراز
    از تابناک جزء انتقاد و تخریب  از چنین جان بر کفانی چیز دیگری  توقع نمی شود
    امیدوارم دکتر سید جلیل در تمام مراحل زندگی موفق باشند