1. بایگانی اردیبهشت, ۱۳۹۶
پیام قدردانی علیرضا آزادمنش از مردم شهرستان میبد

در این راه توجه به مسائلی از جمله اتحاد، همدلی و همگرائی اقشار مختلف میبد می تواند ابزار بسیار مهمی در رونق شهرمان باشد.

پیام قدردانی صفرعلی دهقانی از مردم شهرستان میبد

از سایر کاندیداها که حضورشان عامل نشاط انتخابات بود و نیز از کلیّه دوستان و همشهریان که در این مدت زحمت هماهنگی و اجرای برنامه های تبلیغاتی را متقبل شده بودند کمال تشکر را دارم.

پیام آیت الله اعرافی به منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا در میبد

شکل گیری شورای اسلامی شهر از قشرهای گوناگون و جنسیت زن و مرد و با سوابق ارزنده و دارای تجارب زیبنده نوید بخش حرکتی نو در رشد و پیشرفت و تعالی شهرستان می باشد

عبرتهای شورای فعلی برای اعضای منتخب شورای شهر پنجم میبد

با این وصف، منتخبین شورای شهر میبد باید با شناسایی نقاط ضعف شورای شهر فعلی، به اصلاح و رفع آن بپردازند تا چهارسال دیگر آنان نیز با رای منفی مردم میبد مواجه نشوند.

گزارش تصویری از حضور میبدی ها در انتخابات/ گزارش چهارم

این تصاویر سوای از یاداوری یک روز خاطره انگیز و جشنی ملی، بیش از پیش بر مسئولیت منتخبین نیز می افزاید.

بیانیه حجت الاسلام والمسلمین رئیسی پس از انتخابات

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی پس از پایان انتخابات ریاست جمهوری بیانیه‌ای در این باره صادر کرد. به گزارش رجانیوز متن این بیانیه به شرح زیر می‌باشد: بسم الله الرحمن الرحیم اللّهُمَ صَلِّ عَلی علی بن مُوسَی الِّرِضا المَرُتَضی بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ ملت عزیز و بزرگوار ایران! خداوند متعال را سپاسگزارم […]

میزان رای اخذ شده توسط کاندیداهای شورای شهر میبد

هیچ کدام از اعضای شورای چهارم در میان منتخبین این دوره نیستند و مردم شهرستان میبد با نمره منفی به اعضای شورای چهارم، میزان نارضایتی خویش را نشان داده و وظیفه مهمی بر عهده شورای پنجم نهادند.

پیام تشکر رهبر انقلاب از مردم به خاطر حضور گسترده در انتخابات

به رئیس جمهور محترم و همه‌ی کسانی که در دولت آینده شرکت خواهند داشت سفارش و تأکید میکنم که کار و تلاش پرانگیزه و اندیشیده و جوانانه را برای برطرف کردن مشکلات کشور در پیش گیرند و لحظه‌ ای از این خط مستقیم غفلت نکنند

نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد

وی با تشکر از دست اندرکاران برگزاری انتخابات آمار نهایی نتایج انتخابات دوازدهم را از حدود ۹۹/۷ درصد صندوق های اخذ شده اینگونه اعلام کرد:

گزارش تصویری از حضور میبدی ها در انتخابات/ گزارش سوم

حضور میبدی ها در انتخابات این دوره از ریاست جمهوری و شورای شهر به روایت خبرنگار میبدما

قالب خبری