1. بایگانی آبان, ۱۳۹۵
گزارش تصویری از حواشی پیاده روی اربعین ۹۵/ گزارش سوم

اوقیانوس عاشقان حسین(ع) این روزها در عراق و جاده نجف-کربلا بزرگترین تجمع بشریت را تشکیل داده اند. سومین گزارش تصویری میبدما از پیاده روی بزرگ اربعین حسینی را مشاهده فرمایید: …

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای بسیج میبد توسط آیت‌الله اعرافی +تصاویر

این نمایشگاه، اهداف برنامه ها و عملکرد رده های مقاومت بسیج محلات و اقشار شهرستان میبد را به معرض نمایش گداشته است و از ۲۸ ابان لغایت ۷ اذر صبح ها ساعت ۸ الی ۱۱ و عصر ها ساعت ۱۶ الی ۲۰ برای بازدید عموم دایر است.

قوانین بی‌ارزش آمریکایی‌ها برای ما اهمیتی ندارد/ آینده آب استان یزد بحرانی است

آیت الله اعرافی یاد و خاطره خانم مجاهد و مبارز مرضیه حدیدچی دباغ را گرامی داشتند و افزودند : زن قهرمانی که زندگی او برای همه مردان روزگار ما الهام بخش است.

حاج حسن شایانفر دعوت حق را لبیک گفت

حاج حسن شایانفر مدیر دفتر پژوهش‌های روزنامه کیهان پس از طی یک دوره سخت بیماری دعوت حق را لبیک گفت. شایانفر که از سال ۸۹ از این بیماری رنج می‌برد، بامداد شنبه در منزل شخصی خود دار فانی را وداع گفت. شایانفر گنجینه اسرار انقلاب و ازچهره‌های برجسته فرهنگی کشور و یار دیرینه حسین شریعتمداری […]

بازخوانی خاطرات تلخ مرحومه مرضیه دباغ درباره عبدالکریم سروش

رفتم بیرون که ببینم این آقایان چه می گویند. یکی شان از همان بچه های آمریکا بود که او را می شناختم و یکی دیگر هم از نوچه های آقای سروش بود. گفتند: آقای سروش پیغام داده که شما نمی خواهید پایتان را از کفش ما درآورید؟

گزارش تصویری از حواشی پیاده روی اربعین ۹۵/ گزارش دوم

دومین گزارش تصویری میبدما از پیاده روی بزرگ اربعین حسینی را مشاهده فرمایید:

قالب خبری