1. بایگانی تیر, ۱۳۹۵
مجمع عاشقان بقیع شهرستان میبد برگزار می کند+ پوستر

برنامه مجمع عاشقان بقیع در روز جمعه ۸ مرداد ماه    

آیین افتتاحیه اردوهای جهادی با حضور مسئولین شهرستان میبد و استان یزد برگزار شد.

آیین افتتاحیه اردوهای جهادی با حضور مسئولین شهرستان میبد و استان یزد در سالن حوزه مقاومت بسیج خدیجه الکبری این شهرستان برگزار شد.

اشرافی‌گری یعنی مدیری که با یقه بسته و ته‌ریش برای خودش حقوق ۱۰۰ میلیونی بنویسد/ کاش برخی جسارت داشتند و می‌گفتند دیگر انقلابی نیستیم

متأسفانه برخی‌ها از سخنان امام(ره)‌ جملات خنثی‌تر را استفاده می‌کنند و حرف‌هایی که نوک آنها تیزتر است، گفته نمی‌شود و تلاش می‌کنند جلوی بازخوانی و بازفهمی و توجه به سخنان امام(ره) گرفته شود.

شرکت بیش از ۲۵۰۰ نفر در کلاس های تابستانی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد گفت:با توجه به برگزاری برنامه های متنوع قرآنی و فرهنگی بیش از ۲۵۰۰ نفر در کلاس های تابستانی اداره تبلیغات اسلامی میبد شرکت می‌کنند.

دانش آموز ندوشنی برگزیده المپیاد جهانی فیزیک شد

محمد مهدی صباغی ندوشن، عضو دانش آموزی تیم ملی المپیاد فیزیک جمهوری اسلامی ایران، برگزیده چهل و هفتمین المپیاد جهانی فیزیک سال ۲۰۱۶ میلادی شد و مدال طلای این دوره از المپیاد را کسب کرد.

برنامه موشکی ایران غیرقابل مذاکره است/ برجام باید از سوی دستگاههای نظارتی رصد شود

شما می بینید هر از چندگاهی رژیم اشغالگر قدس جمهوری اسلامی ایران را تهدید می کند ،ایران باید به شکلی در حوزه های دفاعی پیشرفت داشته باشد که کسی جرات فکر کردن به حمله به ایران را در سر نداشته باشد.

روایت کاریکاتوریست میبدی درباره حمایت عربستان از منافقین و داعش

احمد کریمی، کاریکاتوریست خوش ذوق میبدی در جدیدترین اثر خود، کاریکاتوری را ترسیم کرده که روابط پیدا و پنهان حکام فاسد عربستان سعودی با سازمان منافقین و نیز تروریستهای داعشی را زیر ذره بین قرار داده است.

سومین سفر شخصی خارج از کشور شهردار میبد هم به پایان رسید!

سوال مهمتر این جاست که آیا آقای نقیبی‌زاده در کسوت شهردار میبد اینقدر فراغت و وقت خالی دارد که فقط سه بار سفر شخصی خارج از کشور رفته‌ است و مثلا در همین سفر اخیر وی به روسیه حدود ۱۰ روز در این کشور اقامت داشته

انتقاد رییس سازمان بازرسی از انتصاب مجدد دو رئیس بانک با حقوق‌های نجومی

سراج خاطرنشان کرد: تا زمانی که من به سازمان بازرسی بیایم ۹۶ درصد گزارش‌هایی که به نهاد ریاست جمهوری ارسال شده بود منجر به تبرئه شد اما از زمانی که من به این سازمان آمدم ۶۸ درصد گزارش‌ها منجر به توبیخ شده است.

قالب خبری