تاریخ: 7:54 :: 1401/11/02
جلسه کارگروه آرد شهرستان میبد + عکس

موسوی مدیر غله استان گفت: با عنایت به اینکه سهمیه آرد کشور در سامانه آرد ( سامانه سیما ) در مورخ بیست و پنجم باز شده و این سهمیه جهت مصرف در ماه بعد شارژ میشود این بازه زمانی 5 روزه جهت خرید آرد توسط نانوایان و تولید توسط کارخانه و حمل و تحویل آرد به نانوایان و خواب آرد در انبار نانوایان و ذخیره استراتژیک آرد شهرستان منظور شده تا آرد از اول ماه بعد به نان تبدیل شود.

این جلسه با حضور دکتر سید جلال موسوی مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان یزد تشکیل شد.

موسوی مدیر غله استان گفت: با عنایت به اینکه سهمیه آرد کشور در سامانه آرد ( سامانه سیما ) در مورخ بیست و پنجم باز شده و این سهمیه جهت مصرف در ماه بعد شارژ میشود

وی اظهارداشت:این بازه زمانی ۵ روزه جهت خرید آرد توسط نانوایان و تولید توسط کارخانه و حمل و تحویل آرد به نانوایان و خواب آرد در انبار نانوایان و ذخیره استراتژیک آرد شهرستان منظور شده تا آرد از اول ماه بعد به نان تبدیل شود.

موسوی همچنین با بیان اینکه شرکت حمل نیز باید زمان کافی برای حمل آرد مورد نیاز نانوایان داشته باشد،تاکید مرد: نانوایان می بایست سهمیه روزانه خود را براساس سهمیه ماهیانه و‌‌ محاسبه تعطیلات هفتگی پخت نمایند و سهمیه روزانه کاملا رعایت شود و نه کمتر و نه بیشتر از حد پخت شود.

دکتر موسوی در ادامه با تصریح بر اینکه در شهرستان میبد این پنج روز سهمیه از ۲۵ تا ۳۰ ام ماه به کلیه نانوایان یارانه نوع یک و نوع دو شهری و روستایی داده شود،تاکید کرد:از تک تک نانوایان توسط جهاد کشاورزی و همکاری اتحادیه نانوایان طی یک نامه با فرمت خاص تعهد گرفته شود که پخت روزانه رعایت شود و من بعد نانوایان از ابتدای ۲۵ ماه سهمیه آرد ماه بعد خود را خرید و این سهمیه در دفترچه ثبت آرد و بازرسی برای ماه بعد ثبت شود.

مدیر غله استان تاکید کرد:نانوایان حق پخت اضافه از این سهمیه را ندارند و صرفا از ابتدای یکم تا پایان ماه بعد این سهمیه را پخت نمایند.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (۱)

  1. کاظم

    باسلام طرح جامع وبسیارخوب به شرط آنکه ادامه داشته باشداز جناب دکتر تشکر وقدردانی بعمل می آیدموئید باشید