تاریخ: ۱۲:۳۴ :: ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
جلسه آموزشی‌توجیهی مثبت زندگی برگزار شد

جلسه آموزشی-توجیهی مثبت زندگی در جهت افزایش اطلاعات کارشناسان،اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه مراکز مثبت زندگی وبحث وتبادل نظر در این زمینه، درمحل اداره بهزیستی برگزار گردید.

به گزارش میبدما به نقل از روابط عمومی بهزیستی؛ جلسه آموزشی -توجیهی مثبت زندگی در جهت افزایش اطلاعات کارشناسان ،موسسات ومراکزبهزیستی میبد در زمینه مراکز مثبت زندگی و بحث وتبادل نظر در این زمینه، درمحل اداره بهزیستی میبد برگزار گردید.

در این جلسه حاتمی مسئول امور فناوری اطلاعات ،ارتباطات و تحول اداری سازمان بهزیستی استان یزد ودبیر ستاد مراکز مثبت زندگی بهزیستی استان در خصوص دستورالعمل های مراکز مثبت زندگی که از ابتدا تا به حال به بهزیستی استان ابلاغ شده است توضیحاتی ارائه کرد.
وی در ادامه اضافه کرد: این مراکز در راستای ارائه گسترده تر وبهتر خدمات سازمان به صورت الکترونیک تاسیس می شوند و۲۲وظیفه از وظایف بهزیستی در این مراکز به گروه هدف ارائه می گردد و مراکزغیردولتی که هم اکنون درحال ارائه خدمات واگذاری پرونده هستند هم می توانند در صورت داشتن فضا وتجهیزات ونیروی کافی با ارائه درخواست تاسیس مرکز مثبت زندگی وبا تغییر کاربری به مراکز مثبت زندگی تبدیل شوند.

وی همچنین با بیان اینکه سامانه مراکز خدمات بهزیستی ” مثبت زندگی به نشانی آماده ثبت درخواست متقاضیان است؛ افزود: متقاضیان از ۲۲ اردیبهشت ماه به مدت ۱۵ روز فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه http://centers.behzisti.ir درخواست خود را الکترونیکی ثبت کنند..
در ادامه دهقانی کارشناس مسوول مراکز مثبت زندگی در خصوص مراحل ثبت نام متقاضیان در سامانه مربوطه توضیحاتی را ارائه نمود.
گفتنی است فراخوان راه اندازی این مراکز به صورت الکترونیکی برای کلیه متقاضیان اعلام گردیده است.

برچسب ها: ,