تاریخ: ۱۲:۲۰ :: ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
آن ۲۳ نفر + تصویر

سردار حاج حبیب برزگری جزء اولین گروه اعزامی استان یزد به جبهه های حق علیه باطل بود که گروهی 23 نفره را تشکیل می دادند.

به گزارش میبدما؛ سرهنگ رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در پیامی درگذشت حاج حبیب برزگری رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:
در کمال تأسف و تأثر باخبر شدیم رزمنده و پیشکسوت جبهه های حق علیه باطل، حاج حبیب برزگری رخت از دیارفانی بسته و همنشین همرزمان و برادر شهیدش گردیده است.
استان یزد در دوران دفاع مقدس اولین حضور خود در جبهه های جنوب را با اعزام ۲۳ رزمنده تجربه کرد که این رزمنده والامقام جزو آن اولین ها بود و از آن رزمندگان در طول دفاع مقدس تنها ۹ نفر بازمانده بودند که با پر گشودن این جانباز فداکار، تعداد بازماندگان اولین های استان یزد در اعزام به جبهه های جنوب به ۸ نفر رسید.
وی که از بنیانگذاران سپاه میبد و از چهره‌های سرشناس در عرصه‌های ایثار و مجاهدت و خدمت بود ان‌شاالله در پیشگاه پروردگار خود با دستان پر و کارنامه ای درخشان حاضر می شود و یاد و نامش همیشه در ذهن و ضمیر مردم به ویژه مردم میبد زنده خواهد ماند.
امروز که همچنان داغ عزیزانی چون سردار حاج قاسم سلیمانی بر دلهایمان تازه است، این مصیب را نیز به خانواده محترم و بازماندگان ایشان و همچنین محضر آیت الله اعرافی رییس حوزه های علمیه کشور و امام جمعه محترم میبد و همچنین مردم ولایتمدار میبد تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان صبر و اجر بزرگ مسئلت دارم.
گفتنی است تصویر خبر متعلق به همان گروه است که ۲۱ نفر از ایشان را در تصویر می بیند و اکنون تنها ۸ نفر از این عزیزان در قید حیات هستند. تصویر سومین نفر نشسته از سمت چپ متعلق به حاج حبیب برزگر می باشد.