به همت «جبهه‌فرهنگی‌میبد» صورت گرفت؛
تاریخ: ۱۱:۰۶ :: ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
فروش ویژه بلیط «ماجرای نیمروز، رد خون» به نمازگزاران جمعه در میبد

بلیط فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز 2؛ رد خون» در حاشیه نماز جمعه دیروز میبد به فروش رسید.

به گزارش میبدما؛ جبهه فرهنگی میبد همزمان با اکران سراسری فیلم «رد خون» بلیط این فیلم فاخر را در نماز جمعه میبد با تخفیف ۵۰ درصدی به فروش رساند.

روایت کلی این فیلم پیرامون اتفاقات بعد از پایان جنگ ایران و عراق در سال ۱۳۶۷ و عملیات مرصاد است. نیروهای امنیتی ایران متوجه حضور نفوذی‌های سازمان مجاهدین خلق در جبهه می‌شوند و با ارسال دو مأمور امنیتی به بغداد می‌خواهند قبل از شروع عملیات فروغ جاویدان، عباس زریباف فرمانده این عملیات را ترور کنند.

نمایشی از جنایات منافقین در غرب کشور و برخورد قاطع نیروهای ایرانی از جمله بخش هایی از این فیلم دیدنی است که هرشب ساعت ۲۰ در سینما میثاق شهیدیه در حال اکران است.

یکی از فعالیت های فرهنگی شکل گرفته در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی میبد، حمایت از فیلم های ارزشی سینمای ایران است که پیش از این نیز در مورد فیلم هایی مانند اشنوگل، یتیم خانه ایران و به وقت شام انجام گرفته بود.

نظرات کاربران (۱)

  1. سرو زیر آب

    سرو زیر آب

    آخرین ساخته محمدعلی باشه‌آهنگر، نیز در زمره فیلم‌هایی قرار می‌گیرد که تمرکزشان بر آسیب‌های بعد از جنگ بوده‌ است. فیلم سینمایی سرو زیر آب که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی، حوزه هنری و شهرداری تهران ساخته شده‌است به موضوع شهدای گمنام اقلیت مذهبی و اتفاقاتی که در معراج شهدا و نورد لوله اهواز افتاده است، می‌پردازد. نخستین نمایش این فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر بود. سرو زیر آب به عنوان بهترین فیلم با نگاه ملی سی و ششمین دوره فیلم فجر انتخاب شد.

    سرو زیر آب ششمین ساخته سینمایی محمدعلی باشه آهنگر و بعد از فیلم ملکه است که فیلمبرداری آن در تهران، میبد، روستای مزرعه کلانتر در یزد، لرستان، روستای سپید دشت در لرستان و دزفول انجام شده بود. مراحل ساخت و فنی فیلم بیش از یک‌سال طول کشیده است. عنوان بندی فیلم با صدای سالار عقیلی به همراه آهنگسازی فرید سعادتمند و همکاری حریر شریعت زاده نوازنده پیانو ایجاد و پخش شد.