رئیس بهزیستی میبد؛
تاریخ: ۸:۱۵ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
موسسات خیریه دارای مجوز می توانند زکات فطره و کفاره جمع آوری کنند

سید محسن فلاح اظهار داشت: موسسات خیریه و سمن هایی که دارای مجوز هستند می توانند جمع آوری زکات فطره و کفاره را در روز عید فطر سال 97 داشته باشند.

به گزارش میبدما به نقل از روابط عمومی بهزیستی؛ سید محسن فلاح رئیس بهزیستی میبد در جلسه ای که به منظور نحوه جمع آوری زکات فطره با حضور مدیران موسسات خیریه  تحت نظارت بهزیستی و کارشناس مشارکتهای مردمی بهزیستی برگزار شد، بیان داشت: آن دسته از موسسات خیریه  که گروه هدف آنها ایتام، بیماران، کودکان، معلولین و آسیب دیدگان اجتماعی هستند برای جمع آوری زکات فطره در اولویت قرار دارند.

از مصوبات این جلسه؛ اعلام اسامی موسسات خیریه متقاضی جمع آوری زکات و کفاره، جهت صدور مجوز از سوی سازمان، نصب پایگاههای جهت جمع آوری زکات فطره در سطح شهر و محلهای برگزاری نماز عید فطر توسط موسسات، تامین هزینه های جمع آوری زکات فطره و توزیع آن بین معلولین، مراجعین نیازمند و مددجویان تحت پوشش و توزیع بروشور و پاکتهای جمع آوری زکات و کفاره توسط موسسات دارای مجوز بهزیستی بود.

لازم به ذکر است کلیه همشهریان عزیز می توانند جهت تحویل زکات فطره خود به اداره بهزیستی میبد واقع در بلوار نواب صفوی جنب میدان مادر به واحد امور مشارکتهای مردمی بهزیستی مراجعه یا با شماره ۷۳-۳۲۳۲۰۰۷۲ تماس حاصل فرمایند.