تاریخ: ۰:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
چه زود رسیدیم به ۱۴۰۰ موعود!

حسین قدیانی

عهد این ملت غیور و این حزب‌الله تمام‌نشدنی با رهبر انقلاب اما فرق می‌کند با پیمان سست سلبریتی‌ها با حسن روحانی!

من هروقت بیت‌رهبری دعوت می‌شوم یا هروقت مثل ایام عاشورا و فاطمیه، به حسینیه‌ی امام خمینی می‌روم، با تمام جانم می‌روم! حتما در استخوان من، رگه‌هایی از خون پدر نیز هست؛ پس من، بابااکبر شهید را هم با خودم می‌برم محضر حضرت آقا! این‌چنین به موضوع نگاه می‌کنم! ۲ یا ۳ ساعت وقت که سهل است؛ خون می‌دهیم تا قطره‌ی آخر برای امام‌مان؛ خامنه‌ای بزرگ که سیدحسن نصرالله با آن عظمت، فقط یکی از دست‌بوسان ایشان است! پس نه ما سلبریتی هستیم و نه حضرت آقا قابل قیاس با هر روحانی!

ما به دعوت‌نامه‌ی رسیده از کوی یار و اساسا به هر آن‌چه تعلق به سیدعلی داشته باشد، بسی افتخار می‌کنیم! ما به ملت نستوه و مقاوم ایران هم بسی افتخار می‌کنیم! ما هستیم؛ هم پای پیمان‌مان با امام خامنه‌ای و هم پای درد و رنج امت! ما بارها از مشکلات مردم، ولو مردم رأی‌دهنده به رئیس‌جمهور فعلی نوشته‌ایم اما هرگز پوپولیست نیستیم که توهم بزنیم علت معضلات، ریشه در فلان و بهمان سفره‌ی افطار دارد!

ما از قضا، هزینه‌ی بسیاری از مردم‌نویسی‌های خود را با رفتن به دادسرا و دادگاه داده‌ایم و خود من، همین الان با قید وثیقه آزادم و ۴ تیر وقت محکمه‌ام است و هرگز مثل سلبریتی‌ها، هالو فرض نمی‌کنیم مردم را!

چه زود رسیدیم به ۱۴۰۰ موعود! مگر قرار نبود سلبریتی کودن و بی‌سواد، تا ۱۴۰۰ با روحانی برود؟! پس چه شد؟! پس چرا این‌همه زود؟! اگر این موضع و آن موضع ما نسبت به احمدی‌نژاد، تغییر کرد، دلیلش تغییر احمدی‌نژاد بود اما سلبریتی‌ها بگویند حسن روحانیِ امسال، چه تفاوت خاصی با حسن روحانیِ پارسال کرده که حتی سفره‌ی افطارش هم نچسب شده؟!

نکند سال پیش و تقریبا در همین ایام، وقتی که همایش‌های انتخاباتی و پرخرج شیخ‌حسن می‌رفتید و یقه جر می‌دادید که «یا روحانی یا مرگ» اوضاع اقتصادی مردم، عالی بود؟! عذرمی‌خواهم شما حتی سلبریتی هم نیستید! اصلا آدم نیستید! سلبریتی یعنی کریس رونالدو! یعنی محمد صلاح! یعنی آن آوازه‌خوانِ دکولته‌پوش لبنانی که اگر دین هم ندارند، اقلا این‌قدر آزاده هستند که در دوگانه‌ی اسرائیل و فلسطین، حق را به عروسک مظلوم غزه بدهند! و با این حساب، شما فقط مشتی لاش‌خور هستید که وهم برتان داشته، مردم، گیر رفتن یا نرفتن شما به افطاری روحانی هستند!