اختصاصی میبدما از اوضاع پنجمین پمپ بنزین میبد؛
تاریخ: ۱۱:۴۹ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۱
مسئول جایگاه سوخت بفروئیه: امروز اولین تخلیه بنزین را انجام می دهیم/ پمپ بنزین بفروئیه در روزهای اینده و در دهه فجر افتتاح می شود

پنجمین پمپ بنزین میبد پس از مدت ها، به زودی در بفروئیه راه اندازی می شود.

به گزارش میبدما؛ در پی گزارشی که در خردادماه سال جاری از مشکلات پیش روی افتتاح پمپ بنزین بفروئیه ارائه شد، خبرنگار ما از اوضاع این جایگاه سوخت مجددا پیگیری به عمل آورد.

یکی از مسئولین شهرداری بفروئیه در گفتگو با میبدما گفت: مشکلاتی که از ناحیه شهرداری باعث ممانعت برای افتتاح این مکان بود، را رفع کرده ایم و جایگاه از این نظر دچار مشکلی نیست.

موسوی افزود: دو سه ماه پیش بود که موافقت های شهرداری برای رفع مشکلات اعلام شد و مسئول این جایگاه در حال پیگیری و رفع دیگر موانع برای راه اندازی و افتتاح است.

مسئول جایگاه بفروئیه: امروز تخلیه بنزین برای اولین بار صورت می گیرد

مسئول جایگاه بفروئیه نیز در گفتگو با میبدما گفت: بعد از تغییر شهردار و در دوره جدید شورای شهر، بیشترین همکاری را برای رفع موانع و افتتاح این جایگاه انجام دادند.

مشهدی اظهار داشت: به خواست خدا امروز بنزین این جایگاه تخلیه و به ما تحویل می شود و می توانیم در ایام الله دهه فجر و طی روزهای اینده شاهد افتتاح و راه اندازی آن باشیم.

وی با بیان این نکته که عدم راه اندازی این جایگاه به خاطر وجود برخی از اختلافات، ما را شرمنده مردم کرد، ادامه داد: از شهردار و اعضای شورای شهر این دوره بسیار متشکرم که همه انرژی خود را برای راه اندازی این جایگاه سوخت، انجام دادند.

مسئول پمپ بنزین بفروئیه در انتها گفت: میزان بنزینی که قرار است در اولین بارگیری تحویل شود، ۳۲۰۰۰ لیتر بنزین معمولی و ۱۵۰۰۰ لیتر بنزین سوپر می باشد.