تاریخ: 8:43 :: 2017/11/06
⚽مهربد میبد با یک پله سقوط در رتبه سوم لیگ یزد

در هفته هشتم لیگ برتر استان یزد تیم‌های میرک کیش مهریز و فرانتک اشکذر با برد مقابل حریفانشان خود را به جمع مدعیان کسب عنوان قهرمانی اضافه کردند.

به گزارش میبدما به نقل از خبرگزاری فارس از یزد، عنوان دیدار حساس هفته هشتم لیگ برتر فوتبال استان بی‌شک به دیدار دو تیم آریا یزد و مهربد میبد تعلق می‌گیرد، تیم‌های اول و دوم جدول رقابت‌ها در ورزشگاه شهید نصیری یزد مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند و این جدال جذاب با نتیجه چهار بر سه به نفع تیم میزبان به پایان رسید و با این پیروزی تیم آریا یزد ۱۸ امتیازی شد و در صدر جدول رقابت‌ها باقی ماند اما نماینده میبد با این شکست یک پله در جدول رده‌بندی مسابقات سقوط کرد و با همان ۱۴ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

بازیکنان تیم ابومسلم یزد از شکست تیم مهربد میبد نهایت استفاده را بردند و با شکست هفت گله تیم دارالقرآن ابرکوه در ورزشگاه شهید پاک‌نژاد یزد ۱۶ امتیازی شدند و جای نماینده میبد را در رده دوم جدول رقابت‌ها تصاحب کردند.

در بازی دیگر این هفته از رقابت‌ها تیم میرک کیش مهریز در دیداری خانگی موفق شد پنج بار توپ را از خط دروازه تیم تندیس زارچ عبور دهد و با شکست پنج‌بر یک این تیم ۱۴ امتیازی شد و در همان جایگاه چهارم جدول لیگ برتر فوتبال استان باقی ماند.

تیم فرانتک اشکذر در دیداری خارج از خانه با سه گل تیم پاس خاتم را در ورزشگاه آزادی این شهرستان شکست داد و با ثبت سومین پیروزی این فصل خود ۱۲ امتیازی شد و با یک پله صعود به رده پنجم جدول رده‌بندی رقابت‌ها صعود کرد.

تیم شگفت‌انگیز یزدخواست میبد که در هفت هفته گذشته رقابت‌ها به هیچ تیمی نه نگفته بود در این هفته از رقابت‌ها هم با چهار گل مقابل تیم سرخ‌پوشان یزد شکست خورد تا آمار خیره‌کننده هشت شکست در هشت بازی و ۴۰ گل خورده و تنها دو گل زده را به ثبت برساند.