جشن بزرگ ترنم غدیر برگزار شد؛
تاریخ: ۱۰:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
گزارش تصویری از برنامه های شاد و متنوع از اجرای زنده خطبه عقد ۹ زوج میبدی تا اجرای جذاب “استند آپ روانشناسی” دکتر فلاح و مهدی قانع

جشن بزرگ و فاخر "ترنم غدیر" به مناسب عید سعید غدیر و به همت جبهه فرهنگی انقلاب شهرستان میبد، در امامزاده سید صدرالدین قنبر برگزار شد.

به گزارش میبدما؛ این جشن شاد و باشکوه همراه با برنامه های متنوعی مانند اجرای زیبای مجری و هنرمند طنزپرداز، آقای مهدی قانع، ورزش باستانی توسط گروه امامزاده سید صدرالدین قنبر، مولودی خوانی توسط آقای محمد برزگر، اجرای شنیدنی گروه سرود کشوری عاشقان ولایت و نورافشانی بود.

از برنامه های ویژه این جشن، اجرای زنده خطبه عقد ۹ زوج میبدی بود که توسط شیح محمد حسین کارگر صورت گرفت و عروس خانم های شرکت کننده در میان تشویق و شادی حاضرین “بله” گفتند.

سخنرانی شیح علی آقایی، رئیس شورای شهر میبد و دکتر فلاح روانشناس سرشناس میبدی از دیگر برنامه های این جشن بود که دومین قسمت از برنامه سخنرانی دکتر فلاح، همراه با اجرای “استند آپ روانشناسی” ابداعی زیبایی بود که به صورت مشترک بین دکتر فلاح و مجری طنز پرداز برنامه، مهدی قانع اجرا شد.

پذیرایی از حضار، اجرای مسابقات جذاب و برنامه های شاد با همراهی مجری و برخی از شرکت کنندگان لحظات به یاد ماندنی را در این شب بزرگ، رقم زد.

گفتنی است جبهه فرهنگی میبد در کنار نهادهایی چون اداره اوقاف و امور خیریه میبد، شورای اسلامی شهر میبد، واحد فرهنگی امامزاده سیدصدرالدین قنبر میبد، گروه فرهنگی محمد رسول الله میبد، نیروی مقاومت بسیج میبد، مجمع عاشقان بقیع میبد و موسسه آبشار عاطفه ها این مراسم را برگزار کرد.