تاریخ: ۱۰:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۲

پاسدار محسن دهقانی عنوان کرد: کمتر پادگانی در سطح کشور وجود دارد که مانند نبی اکرم(ص) دارای گود زورخانه و تمام وسایل و تجهیزات این ورزش باشد.

مراسم روز فرهنگ پهلوانی و آیین زورخانه‌ای با حضور پرسنل پادگان نبی اکرم(ص) در زورخانه امامزاده سید صدرالدین قنبر برگزار شد.

محسن دهقانی در گفتگو با خبرنگار میبدما، و با اشاره به واقعه تاریخی ۱۷ شوال و ضربت امیرالمومنین(ع) بر عمربن عبدود، گفت: به مناسبت این روز بزرگ و روز فرهنگ پهلوانی و آیین زورخانه‌ای این برنامه با حضور پرسنل پادگان نبی اکرم(ص) در این مکان زیبا برگزار شد.

مسئول تربیت بدنی پادگان نبی اکرم افزود: ورزش پهلوانی در سطح نیروهای نظامی، اعم از سپاه، انتظامی و ارتش مورد توجه و اهمیت بوده و ما نیز همیشه این برنامه را در زورخانه پادگان نبی اکرم(ص) برگزار می کنیم.

پاسدار محسن دهقانی با بیان اینکه ابزار و وسایل ورزشی زورخانه ای به نوعی ساخته شده از سلاح های جنگی مانند سپر و گرز هستند، عنوان کرد: کمتر پادگانی در سطح کشور وجود دارد که مانند نبی اکرم(ص) دارای گود زورخانه و تمام وسایل و تجهیزات این ورزش باشد.

دهقانی با اشاره به توجه امام خامنه ای به ورزش زورخانه ای افزود: همه ما سربازان ولایت هستیم و با برگزاری این ورزش، آن را زنده نگه می داریم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد:ان شاءالله در آینده ای نزدیک از تیم زورخانه ای امامزاده سید صدرالدین قنبر دعوت می کنیم تا در پادگان نبی اکرم(ص) به اجرای برنامه بپردازد.

نظرات کاربران (۱)

  1. حمید

    زیبا بود
    ممنون از اطلاع رسانی خوب و موثر شما