تاریخ: ۱۲:۰۴ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
پیام تسلیت مشترک آیات یزدی، استادی و اعرافی به مناسبت رحلت آیت‌الله هاشمی

آیات یزدی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین، استادی دبیر شورای عالی حوزه های علمیه و آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه در پیامی، ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.

آیات یزدی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین، استادی دبیر شورای عالی حوزه های علمیه و آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه در پیامی، ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» پیام تسلیت روسای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، شورای عالی حوزه‌های علمیه و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در پی ارتحال آیت‌الله حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(انا لله و انا الیه راجعون)

ارتحال مجاهد نستوه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی‌(قدس سره) ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام را به حضرت ولی عصر «ارواحنا‌له الفداه» و رهبر معظم انقلاب «مدظله‌العالی»، مراجع عظام تقلید «دامت برکاتهم»، حوزه‌های علمیه، ملت شریف ایران، خانواده محترم و علاقه‌مندان آن مرحوم تسلیت می‌گوئیم.

آیت الله هاشمی رفسنجانی چهره برجسته و روحانی مجاهدی بود که در همه عرصه‌های انقلاب اسلامی حضور مؤثر و چشمگیری داشت و در دوران ممتد و پر محنت مبارزات همراه امام راحل‌(قدس سره) بود و مجاهدت‌ها و فداکاری‌ها و جانفشانی‌های وی در راه اسلام و انقلاب اسلامی فراموش نخواهد شد.

آن فقید سعید پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در میدان‌های گوناگون نقش سرنوشت‌سازی در تحکیم مبانی اسلام، ارکان نظام، ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب «مدظله» ایفا نمود و در مدیریت‌های عالی نظام و در خدمت به مردم عزیز آثار ماندگاری از خود بجای گذاشت.

بر روان پاک او درود می‌فرستیم و رحمت و رضوان و غفران الهی برای آن فقید مسألت می‌نمائیم.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

محمد یزدی

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ؛ رضا استادی رئیس شورای عالی حوزه‌های علمیه ، علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه

نظرات کاربران (۱)

 1. فيروزآبادي

  باسلام
  چرا در شهر ما هیچ برنامه ریزی دقیق و چشم انداز روشنی برای انجام پروژه ها وجود ندارد.
  به چند مثال زیر دقت کنید:
  ۱- خیابان سازی جنب اداره راهنمایی و رانندگی(بعد از پل زیرگذر معلم و ابتدای جاده گلزار شهدای بارجین) انجام میشود؛ جدول گذاری و باغچه بندی و تأمین روشنایی صورت میگیرد ولی بعد از مدتی مسیر مسدود میشود.
  ۲- چراغهای راهنمایی و رانندگی جهت نوبت دهی عبور و مرور در چهارراه واصل بین شهرک شهدا و شهرک امام جعفر صادق(جنب پمپ بنزین دشتی) نصب می شود ولی پس از مدت زیادی بلااستفاده مجددا جمع آوری می شود و جالب آنکه عزیزان هنوز به خود زحمت ۱۰ متر آسفالت مثلثی ورودی شهرک شهدا را نداده اند.
  ۳- انتهای بلوار حضرت علی اکبر(مسجد شهرک شهدا) سالیانی است بیش از نصف آن آماده شده ولی به حال خود رها شده است.
  در مورد پروژه روشنایی بلوار سنتو نیز بیش از یکسال است پروژه با کندی پیش می رود. اولا که طرح جدولگذاری به سبک فعلی برای چنین جاده ای اصلا کارشناسی نیست چه آنکه تا همین امروز بیش از ۸-۷ مورد تخریب این سنگ جدولها بر اثر برخورد خودروهای عبوری مشاهده شده است.
  پایه های روشنایی نیز ماه ها زیر آفتاب و باد و … به حال خود رها بوده اند.
  و ده ها مورد دیگر که به راحتی پول بیت المال را هدر میدهند و جالب است که دوباره همه مسئولان از کمبود بودجه و اعتبار سخن می گویند.
  خواهش میکنم این مطلب را که حرف دل بسیاری از همشهریان است به گوش مسئولین برسانید شاید من بعد کمی بیشتر در صرف هزینه های بیت المال دقت خرج دهند.