تاریخ: ۲۲:۰۸ :: ۱۳۹۳/۱۲/۱۱

این نمایشگاه در قالب ارائه کتاب با تخفیف 15 الی 30 درصد، به همراه نمایشگاه پوستر در طرح‌های زیبا و جذاب با موضوع حجاب و همین‌طور فروشگاه محصولات حجاب، به همت و تلاش دانشجویان دانشکده پرستاری میبد کار خود را شروع کرد.

 عصر روز دوشنبه ۱۱ اسفند، نمایشگاه “گل نرگس” با محوریت “حجاب و عفاف” در محوطه “بیمارستان امام صادق(ع)” افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار “میبدما”،‌ این نمایشگاه در قالب ارائه کتاب با تخفیف ۱۵ الی ۳۰ درصد، به همراه نمایشگاه پوستر در طرح‌های زیبا و جذاب با موضوع حجاب و همین‌طور فروشگاه محصولات حجاب، به همت و تلاش دانشجویان دانشکده پرستاری میبد کار خود را شروع کرد.1  گفتنی‌است نمایشگاه گل نرگس با حضور فرمانده محترم سپاه میبد جناب آقای فلاح و همین طور با حضور آقای دکتر آقایی ریاست بیمارستان و آقای گلمحمدی از سپاه ناحیه میبد در حالی شروع شد، که قرار است تا روز پنجشنبه به کار خود ادامه دهد. اختتامیه این نمایشگاه با حضور استاد لاور از اساتید دانشگاه می‌باشد که پنجشنبه شب ساعت ۲۱ در سالن آمفی تئاتر بیمارستان انجام می‌گیرد.

به گفته محمد مهدی کریمی، دانشجوی پرستاری میبد که مدیریت این کار را به عهده داشته است، بیشترین افرادی که در این مجموعه فعالیت داشتند دانشجویان غیربومی، و تعدادی از دانشجویان میبدی هستند که جهت شروع ایام فاطمیه به این نمایشگاه یاری رسانده‌اند.782وی با تشکر از همه دانشجویانی که در این نمایشگاه زحمت کشیده‌اند، از فرمانده محترم و مجموعه فرهنگی سپاه، ریاست و دست اندرکاران محترم بیمارستان، ریاست دانشکده پرستاری و امور فرهنگی این دانشکده، مدیریت امور فرهنگی و بسیج دانشکده پرستاری میبد، بسیج جامعه پزشکی و همه بزرگوارانی که مساعدت لازم را نموده‌اند، تشکر و قدردانی کرد.

در پایان مراسم افتتاح این نمایشگاه، فرمانده محترم سپاه برایند کار را مثبت ارزیابی کرد و پیشنهاد کردند با اطلاع رسانی به مجموعه آموزش پرورش، زمینه بازدید دانش‌آموزان مخصوصاً دبیرستانی فراهم شود.

این نمایشگاه تا روز پنجشنبه، از ساعت ۱۷ الی ۲۰ به روی علاقه‌مندان باز می‌باشد.

34.145

نظرات کاربران (۳)

 1. میبدی

  واقعا خواص این نمایشگاهها چیه؟
  به قول حجت الاسلام پناهییان تو سری را درست کنید روسری خودش درست خواهد شد.

 2. سایه روشن

  خوب هدف این نمایشگاه ها هم درست کردن تو سریه دیگه !!!

 3. علی

  وقتی مساجد مختلف نمایشگاه حجاب تشکیل می دهند خبرش رو نمی گذارید
  ولی وقتی دربیمارستان تشکیل می دهند همه سایت های خبری میبد پر از این خبر می شوند
  لطفا به اخبار مساجد توجه بیشتری داشته باشید
  ______________________
  میبدما: ما نوکر مساجد هستیم. لطف بفرمایید اگر در مسجدتان نمایشگاهی برگزار می‌کنید حداقل مطلب یا عکسی از آن به ایمیل میبدما ارسال کنید تا پوشش خبری داده شود.