1. بایگانی شهریور, ۱۳۹۵
گزارش تصویری از رژه نیروهای مسلح شهرستان میبد

عصر امروز (چهارشنبه ۳۱ شهریور) و همزمان با سالروز حمله رژیم بعث عراق به کشورمان، و آغاز هفته دفاع مقدس، رژه نیروهای مسلح شهرستان میبد،‌ در مقابل فرمانداری برگزار شد.

آخرین خبر از استیضاح وزیر آموزش پرورش

میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی  در پاسخ به این پرسش که «آیا موضوع تغییر و تحولات در صندوق ذخیره فرهنگیان را پیگیری می‌کنید؟»، اظهار داشت: کمیسیون آموزش مجلس در حال بررسی تمام موضوعات مربوط به وزارت آموزش و پرورش است. میرزاده افزود: موارد مورد بررسی به موضوع کلی در حوزه وزارت […]

خطای لانتوری، سوای افراط در نمایش صحنه های مبتذل

 عبدالمجید خرقانی: فقر، فساد، فحشاء، بی‌عدلتی و ظلم، تبعیض، مشکلات نسل جوان و…. همگی این عناوین، هرکدام به تنهایی موضوعات خوبی هستند تا یک کارگردان با استفاده از آنها، یک فیلم تأثیر گذار را به معرض نمایش قرار دهد؛ چرا که هریک از آنها به عنوان واقعیت و یک آسیب اجتماعی در متن جامعه-کم یا […]

چهارشنبه ساعت ۱۶ آغاز رژه هفته دفاع مقدس میبد در مقابل فرمانداری

این مراسم که همراه با اجرای برنامه های متنوعی خواهد بود، فردا(چهارشنبه) از ساعت ۱۶ در محل بلوار بسیج، روبروی فرمانداری برگزار میشود و حضور عموم مردم در این مراسم آزاد است.

عیدی متبرک جبهه فرهنگی میبد به بیماران و پرسنل بیمارستان امام صادق(ع)

در شب عید سعید غدیر‌خم گروهی از سادات عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان میبد با حضور در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) بسته های فرهنگی متبرک را به بیماران و پرسنل بیمارستان اهداء نمودند.

قتل طلافروش ۲۷ ساله یزدی همراه با سرقت ۵ کیلو طلا!

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد اظهار داشت: این مغازه زرگری در محدوده بازار سنتی یزد اتفاق افتاده و در پی آن شاگرد این مغازه نیز توسط سارقان به قتل رسیده است.

پاسخ تلویحی رهبر انقلاب به‌سخنان هاشمی درباره کنارگذاشتن نیروی دفاعی

گاهی اوقات سخنانی از جانب برخی مسئولان مطرح شده مبنی بر اینکه رفع تهدید نظامی و جنگ به دلیل فلان اقدام بوده است، در حالی که این سخنان صحیح نیست، زیرا تنها عامل رفع تهدید نظامی، «اقتدار دفاعی و نظامی» و «ایجاد ترس و رعب در دشمن» بوده و خواهد بود.

سخنگوی قرن هجدهمی!

وحید یامین پور

اعتراف تلخ …!

رئیس سازمان انرژی اتمی که در نشست شورای روابط خارجی اروپا از احتمال مخاطرات جدی در اجرای برجام توسط دولت بعدی آمریکا ابراز نگرانی کرده است، گفت: تا به اینجا نیز غرب در انجام تعهدات خود در قالب توافق هسته‌ای با ایران پایبند نبوده است. علی‌اکبر صالحی در گفت‌وگو با گاردین گفت: ایران به صورت […]

قالب خبری