تاریخ: 8:03 :: 1399/12/26
میبد؛ روی دور ازدواج آسان/ چهارده زوج دیگر در شهیدیه، زندگی را آسان آغاز کردند

دومین مرحله پیوندیاری کانون خادمیاران رضوی شهرستان میبد با همکاری پایگاه شهیدیه و حوزه سه روح الله برگزار و چهارده زوج جوان زندگی خود را آغاز کردند.

به گزارش میبدما به نقل از صدا و سیما؛ سید حسن علائی در این زمینه گفت: امسال ۲۸ زوج جوان در شهیدیه داشتیم که پیوند مشترک خود را جشن گرفتند و ما در این مراسم از خانواده آن‌ها که به این سنت پیامبر در زندگی با ازدواج آسان عمل کردند، قدردانی کردیم.

مسئول کانون خادمیاران رضوی شهیدیه افزود: در این مراسم پیام آیت الله اعرافی امام جمعه میبد پیرامون سبک زندگی اسلامی و ازدواج آسان برای خانواده‌ها قرائت شد.

وی با اشاره به استقبال دستگاه‌های فرهنگی از ازدواج آسان و حمایت از زوج‌های جوان گفت: هدایایی از طرف امام جمعه، سپاه، اداره ورزش و جوانان، ستاد یادواره شهداء و خادمیاران رضوی و وام ده میلیونی قرض الحسنه ازدواج به زوج‌های جوان اهداء شد.

مسئول کانون خادمیاران رضوی شهیدیه افزود: به هر کدام از زوج‌های جوان که در سال هزار و ۴۰۰ صاحب فرزند شوند نیز یک میلیون تومان از طرف حرم رضوی و ۵۰۰ هزار تومان کارت رونما از طرف موکب ام البنین اهدا می شود.

وی افزود: همچنین پنج جلدکتاب با موضوع «تا ساحل آرامش» به عروس و دامادها از سوی نماینده میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی اهداء شد، تا زوج‌های جوان درمسابقه عید غدیر شرکت کنند.

پاسخی بگذارید