تاریخ: ۱۳:۲۹ :: ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
یک آزمایشگاه خصوصی متخلف در میبد پلمب شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میبد گفت: در راستای دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه و همچنین ضرورت حفاظت از سلامت شهروندان یک آزمایشگاه خصوصی متخلف در این شهرستان پلمب شد.

به گزارش میبدما؛ علی باقرپور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میبد در گفت‌وگو با میزان اظهار داشت: به منظور صیانت قانونمند از حقوق عمومی با هدف پیشگیری از مخاطرات برای شهروندان، دادستانی با هرگونه تخلف در این زمینه به شدت برخورد خواهد کرد.

این مقام قضایی وصول گزارشات، مبنی بر تخلفات در مرکز آزمایشگاه خصوصی را موجب پلمب این مرکز دانست و اظهار داشت: با دعوت کارشناسان معاونت درمانی دانشگاه علوم پزشکی گزارشات واصله مورد بررسی و با بازرسی انجام شده، با حضور دادستانی تخلفات این مرکز، محرز شد.

وی در رابطه با تخلفات و گزارشات ازاین واحد آزمایشگاهی تصریح کرد:عدم وجود سوابق آزمایشات انجام شده، انجام آزمایش در موارد خارج از صلاحیت، استفاده از لوازم با تاریخ انقضا گذشته، بکارگیری کادر غیر مرتبط و افزایش تعرفه آزمایشات بدون مجوز قانونی از مهمترین موارد تخلفات این آزمایشگاه بوده است.

دادستان میبد عنوان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف، گزارشات خود را به این دادستانی ارسال کرده تا پس از بررسی و احراز تخلف با هرگونه جرم و بزه ارتکابی برخورد قاطع صورت گیرد.