دکتر میرمحمدی در نشست خبری با اصحاب رسانه میبد:
تاریخ: ۸:۱۷ :: ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
رسانه ها بدون وارد شدن به حاشیه، مطالبه گری کنند/ در شرایط فعلی، تغییر مدیران اجرایی اشتباه است + تصاویر

نشست خبری دکتر سید جلیل میرمحمدی نماینده مردم شهرستان های تفت و میبد با اصحاب رسانه و خبرنگاران میبدی برگزار شد.

به گزارش میبدما؛ دکتر میرمحمدی در ابتدای این جلسه با اشاره به یکی از معضلات امروز جامعه که ضعف مدیریت در کشور و بعضا در استان و شهرستان است، در مورد نقش رسانه ها در این زمان گفت: نقش رسانه ها در پای کار آوردن مدیران و مطالبه گری از ایشان حیاتی است و لزوم این کار وارد حاشیه نشدن رسانه ها و مطالبه گری با استفاده از تمامی ابزارهای خود است.

وی در پاسخ به خبرنگار میبدما در مورد عدم توجه مسئولین به اولویت های فرهنگی مانند عفاف و حجاب در سطح جامعه، گفت: من در این زمینه با شما موافق هستم که فارغ از شهرستان میبد حتی در کلان کشوری نه تنها مسائل فرهنگی مانند عفاف و حجاب از اولویت ها نیست که بعضی از تصمیم گیری ها در جهت خلاف این مسیر نیز هست.

وی تصریح کرد: با اینکه به خاطر مسائل معیشتی، فرهنگ و مسائل فرهنگی به حاشیه رفته است، اما با اطلاعاتی که دارم، کمیسیون فرهنگی در این زمینه برنامه هایی دارد تا بتواند قدم های موثری را در مجلس یازدهم بردارد.

دکتر میرمحمدی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ما در مورد لزوم شفاف سازی در مورد هزینه های پروژه های عمرانی و شهری شهرداری میبد؛ بیان داشت: این موضوع درست است، حتما ان شاءالله این موضوع را مطالبه خواهم کرد که شهرداری به صورت شفاف نوع واگذاری و هزینه اجرا پروژه ها را اعلام کند.

وی در مورد عدم وجود تیم مشاور اقتصادی در کنار دیگر کارگروه های پشتیبان دفتر نماینده، گفت: ایجاد این تیم را در دستور کار خود می گذارم اما این به معنی استفاده نکردن از نظرات کارشناسی اقتصاددانان در فعالیت ها نیست، بلکه هم در داخل مجلس و هم خارج مجلس با متخصصین امور اقتصادی ارتباطات زیادی دارم و از نظرات آنها استفاده می کنم.

دکتر میرمحمدی در صحبت های پایانی خود گفت: برخی مدام از تغییر در سطح مدیران استانی و شهرستانی می گویند، در حالی که در این شرایط بحث تغییر مدیران اشتباه است و بهترین کار مطالبه گری حداکثری و پیشبرد اهداف با همین مدیران فعلی است که من خود به همین شیوه عمل کردم و موفق نیز بوده ام.