به همت موسسه حضرت معصومه(س) میبد؛
تاریخ: ۱۷:۵۵ :: ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
طرح ضیافت علوی به منظور کمک به ایتام اجرا می شود + تصاویر

همزمان با سالروز شهادت مظلومانه امیرالمومنین حضرت علی (ع) بسته های فرهنگی جهت جذب کمک های مردمی بین خانوار های روستای رکن آباد توزیع شد.

به گزارش میبدما؛ به مناسبت شهادت امام علی (ع)، بسته های فرهنگی جهت جذب کمک های مردمی به منظور تامین برخی از اقلام مورد نیاز کودکان بی سرپرست و خانواده های بی بضاعت، بین ۲۰۰ خانوار روستای رکن آباد توزیع گردید.
شیرغلامی مسئول دارالقرآن انصارالمهدی(عج) رکن آباد در این‌باره با اشاره به یتیم نوازی امیرالمومنین (ع) و اجرای طرح ضیافت علوی از شب قدر تا عید غدیر؛ گفت: متاسفانه گاهی وقت ها شاهد آن هستیم که برخی افراد کم سن و سال جهت تامین مایحتاج خود مجبور به زباله گردی می باشند، که این طرح برای حمایت از این قشر جامعه می باشد.
وی افزود: در این طرح از خیرین محترم خواسته شده است که روزانه قسمتی از مایحتاج خود را برای کمک به ایتام کنار گذاشته و پس از ۸۰ روز در زادروز امام هادی(ع) به دارالقرآن تحویل دهند تا پس از بسته بندی و استریل کردن، به نیازمندان واقعی تحویل داده شود.
شیرغلامی با بیان اینکه هدف از این طرح فراهم نمودن فرصتی برای کمک همگانی مردم به ایتام و خانواده های بی بضاعت می باشد افزود: اساس این طرح جمع آوری قطره قطره کمک های مردمی و جاری شدن سیلاب همدلی به سوی خانه های نیازمندان در روز عید بزرگ غدیر می باشد و هر یک از افراد خانواده در حد توان خویش همکاری خواهند کرد تا لبخندی را بر لب های یتیمان و خانواده های بی بضاعت شهرمان بنشانند.
وی در آخر تصریح کرد: این طرح محدودیت جغرافیایی نداشته و همه همشهریان عزیز نیز میتوانند کمک های معیشتی خود را در قالب کمک های مالی به شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۳۳۴۸۷۲۷ به نام موسسه فرهنگی قرآن و عترت حضرت معصومه(س) واریز نمایند.